| Florifl0 a întrebat:

Buna am si eu o problema mai delicata am stat cu un baiat o luna comunicam ne intelegeam bine dupa care i-am dat papuci dintro prostie ..eu eram mai orgolioasa. dupa 4 luni ne.am impacat apoi dupa 2 saptamani de relatie am aflat ca a pus ochii pe una si ne.am despartit 5 zile apoi mi-a explicat cum era cu fata aceea ca a avut doar o aventura si a zis ca "daca nu mai sunt suparata sa ne impacam" eu abia asteptam sa ne impacam am acceptat foarte repede stiind ca nu trebuia sa cedez asa repede dar nu prea mai comunicam mult parca imi murise imaginatia nici el nu imi pune intrebari daca vedea ca nu vb zice ca ""ma sunasi sa dormi in tel daca e vb mai tarziu::"" lucru care ma durea. dupa o saptamana mi-a trimis un mesaj in care scria "ca intr'e noi nu va mai fi nimic si iarta-ma ca te.am tinut atat langa mine " m-a lasat fara cuvinte dar i'am spus ca nu ma opun deciziei lui dar ma simtem atat de trista si aveam o durere imensa in suflet... dupa o zi am zis sa fac si eu primul pas daca el l-a facut de atatea ori si a zis ca sa ne vedem intr-o zi sa vb l-am sunat nu mi.a raspuns si i-am dat un mesaj '"sa ma suni cand vezi apelu' """ dar nu mai m-a sunat nici eu nu puteam sa; l sun imi era frica nu stiu de ce si intr-un fel rusine sa nu zica ca sunt disperata dupa el dar dupa 0 saptamana am auzit ca sta cu una mai mica un borac si aia fara minte e clasa a 7 cand am auzit nu mai ma opream din plans si deja o alinta si chesti care le facea cu mine si ajutati-ma nu stiu ce sa fac il vreau inapoi prietenii mi-a spus sa.l uit dar e imposibil e primul care il iubesc simt multe pentru el un sfat pe care sa il folosesc multumesc ca va=ti facut timp sa imi cititi problema crying( dau FUNDA pentru cei care ma inteleg totusi! va pup:*

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Nasola situatia, eu zic sa uiti de el nu mai ai ce face sincer daca el a zis ca nu mai e nimic intre voi nu mai ai ce face. Nu vreau sa te intristez dar nu mai ai ce face. Dar poate dupa ce va trece o perioada se poate intoarce el la tine, lasa-l o perioada nu mai fi atat de disperata, char daca te doare sa il vezi cu alta fata. Iti vei gasi tu alta baiat nu e sfarsitul lumi, fi puternica, mult succes.

| Florifl0 explică (pentru Laurentiu_4547):

Simt ca si el inca mai are sentimente... dar ce ar fi dupa ce se desparte de pitica aia sa ii cer sa se impacam crezi ca mai exista sanse?crying

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru Florifl0):

Nu stiu greu de spus, poti incerca sa te impaci cu el. Dar nu prea cred ca va mai merge relatia, daca el a spus ca nu mai are sentimente pentru tine nu cred ca se va mai impaca cu tine si daca se va impaca nu cred va mai fi la fel ca inainte. Singura sansa ca relatia sa mai meaga mai departe e sa vina el la tine si sa spune daca vreti sa va impacati cam asa e singura sansa
Uita-te aici ce zice Mircea badea despre despartiri : https://www.youtube.com/watch?v=LB4z1rFb8cw
Poate difera putin situatia dar asa ar trebui sa procedezi si tu sa nu il mai bagi asa in seama sa vezi ce face el.
Daca nu merge asta e gasesti pe alt cineva
Mult succes.

| Florifl0 explică (pentru Laurentiu_4547):

Ok multumesc pentru sfaturi ma simt mai optimista :* si sper sa fie iar cu mine sad

4 răspunsuri:
| GreenBubble a răspuns:

Lumea nu incepe si nu se termina la 1baiat, mai ales la 14-15anilaughing) o sa mai cunosti baieti...
Eu zic sa-l lasi si sa iti vezi de ale tale.