| Alëxąndŕą a întrebat:

Referitor la intrebare anterioara cu prietena mea. LA TEST A LUAT 7 SI EU 6! Mi-a picat fata cand am auzit! A mai ascultat-o si a luat 8 adica dintr-o seara a inteles totul? (Ne-a dat din test cu fractii) Stateam eu cu Tata si vb cu ea si ii explicam e greu de cap acum intelege bine cum draq? Nu sunt ofticoasa, dar cum sa ia 7 la lucrare cand nu stia ce inseamna numitor? Nu avea cum sa copieze a mutat-o dna la catedra ca sa ii scrie si pe cei care vb sau copiaza si sa le scada 1 pct si pana s-a intrors doamna toti au terminat a venit la clasa ei un parinte teza incepuse de 20 de minute. Si a si ascultat-o si stia si a luat 8! Sunt mandra de mine si de tata! Asaaa sa trecem la intrebarea NORMALA deci astazi nu am facut romana si ne-am distrat 2 ore la rand (oarecum ) Sa va povestesc.Deci, era ora de Romana ne-am distrat pana la si 20 cand a venit Dna de Franceza insotit de baiatul pe care il plac pe nu stiu ce motiv sa nu faca galagie, zgomot, sa nu copie la ceva nu stiu! Ne-am mutat 1 grup (grupul vesel laughing) Si am vb si unul Cristi ne-a propus sa jucam sticluta OMFG am intrat si eu in joc (stiti jocul ala care trebuie sa te saruti cu cine iti pica) Eu fiind mai tupeista si dorind sa il inpresionez pe baiatul acela, ca am tupeu si din astea ma rog, si eram curioasa.(Eram vreo 3 fete si 2 baieti) El statea fix langa noi adica si-a pus un scaun a zis ca nu joaca doar se uita la noi. Asa un baiat care ma placea nu era asa urat a picat cu mine adica eram OMFG. WTF ME?(Eu am intrat in jocul ala sa ma amuz nu daltea cand am vazut mi-a PICAT FATA) Si am acceptat cica zic eu PARAVAN laughing)) Si baiatul ala care imi place de el s-a uitat asa de urat la baiatul ala ma rog eram eva de genul 7 cm, 6 cm, 5 cm, 4 cm si S-A SUNAT mama am scapat am rasuflat USURATA. In pauza m-am dus pana la magazin sa imi cumpar o guma five ROSIE. Si cica baiatul cu care trebuia sa ma sarut se batea cu cine imi placea mie nu mai stiu de ce ca la fauct papa pius de la Roma ca la impins HABAR NU AM! Mama i-a tras ala de ca imi place una de la **** pe jos am vrut sa il mai gelos si cica l-am ajutat sa se ridica l-am luat de umar si am fost cu el pana in clasa pana in banca si pe urma dus A FOST. Mama stiti cum ma simt SUPERB ce imi place sa vad cum sufera pe cuvantul meu. Eu nu sunt genul sa stau inchisa in mine adica daca ma duc la cineva din clasa si zic dac pot sa stau cu el sau astea nu se supara. Nu am fite sau sunt genul care se lauda UITE CE MI-AM CUMPARAT GEN... Si vb fff mult cu baieti ma inteleg mai bine. So credeti ca ma place eu as ZICE DA Dar voi ...parere?

Răspuns Câştigător
| RuxiiiHaHa a răspuns:

Pai, parerea mea e ca si el te place adica de obicei din prietenii din astea si din ajutoare, cei doi, devin un cuplilove struck. Sai nteleg ca esti mai baietoasa nu? foarte bine, si eu sunt la fel, si ma simt foarte bine. Te-as sfatui sa te uiti la el si sa vezi daca si el se uita, dupa, ai putea peste cateva zile sa il intrebi daca te place si dupa sa te cuplezi cu el. Eventual mai jucati sticluta ca poate te saruti cu el, eu stiusmug. Si eu eram mega inebunita dupa un tip si pana la urma m-am cuplat cu el da dupa cv timp si inainte eram f buni prieteni. As zice sa ii iei nr de tel si sa vbesti cu el prin mesajesmug. Sper ca ti-am fost de ajutor, ai putea sa mai imi spui cum se mai comporta si dupa iti mai dau niste sfaturiwinking.

3 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Ma din asta deloc nu am inteles nimic

| Alëxąndŕą explică:

App Dna de franceza a venit sa stea cu noi si s-a apucat de Integrame laughing)

| BeFreeDJ a răspuns:

Fa'te bloggerita