| Lorennn a întrebat:

Relatia dintre femeia leu si barbatul scorpion? De ce scorpionii sunt atat de timizi cand vine vorba de sentimente si le este frica sa faca pasul urmator intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu i-as considera timizi, dimpotriva, sunt ascunsi, calculati, reci, gata de atac asupra victimei cand considera ei.
Ma indoiesc ca sunt compatibili, pentru ca leii prefera oamenii deschisi, sinceri, care spun ce gandesc, nu oamenii ascunsi si reci, precum scorpionii.
Uite ce spune si astrologul de srviciu: compatibilitate doar 60%
https://www.unica.ro/compatibilitate/leu-scorpion
Relatia ca: prieteni este buna, dar ca iubiti, este sortita nefericirii si ulterior despartirii.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru că așa i-o făcut mă-sa.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ce prostie laughing

| Plato a răspuns:

Chiar o sa decizi soarta relatiei in functie de zodie? laughing

| Raven a răspuns:

Chestia cu zodiile = zero barat. Am cunoscut destui oameni compatibili care au divorțat fiindcă își făceau unul altuia viața un iad și câțiva necompatibili care au în continuare relații armonioase. Dacă pornești de la ideea preconcepută că nu vă potriviți fiindcă e scris în stele și că veți fi nefericiți, nici n-o să vă meargă bine vreodată. Totuși, dacă tu chiar crezi în zodii, întreabă-l și de ascendent, oricum se spune că după 30 de ani ascendentul preia controlul și nu mai contează atât de mult zodia...

| Gofigi a răspuns:

Ce legătură are zodia