| RAY a întrebat:

Relații interrasiale pe aici? Cum v-ati cunoscut? Simtiti o diferenta?

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am cunoscut in trecut un indian si un arab dar nu am fost impreuna, au vrut să fie ceva intre noi dar recunosc ca nu mi-au placut plus ca a fost distanță etc.
Arabul era medic si indianul student la nu stiu ce facultate ceva cu cinematografia.Erau deschiși la mine pentru ca studiu si lucrau în europa dar totusi religia, obiceiurile erau foarte diferite si am spus pas, dar am rămas prieteni.

| Plato a răspuns:

Diferenta din ce punct de vedere?

| OrdanKarris a răspuns:

Am fost intr-o relatie cu o tiganca la un moment dat. Nu a durat mult, mai exact 2 saptamani. Femeia aia detesta dulcegariile, grav, era exact pe gustul meu. Femeia voia dur dur. Voia piscata, muscata, palmuita scuipata. Tigancile in pat, sunt ca ciclonul, sau cel putin tiganca mea a fost asa. Intr-o zi vreau sa incerc cu o negresa. Fetele creole au mult potential.

| RAY explică (pentru OrdanKarris):

Misto,si de ce ai parasit-o?

| OrdanKarris a răspuns (pentru RAY):

Ea m-a parasit, s-a impacat cu fostul ei. Nu mai stiu nimic de ea.

| Emazio a răspuns (pentru OrdanKarris):

Un prieten mi-a spus, Once you go black, you never go back.winking

| ImiPlacMexicaniiXD a răspuns:

Eu am avut o relație la distanță cu un egiptean. Voiam să ne vedem in vara. Părinții mei au aflat de el si nu au avut o părere prea bună despre el, fiind arab. Ne trimiteam doar nudes si vorbeam pe camera, nimic mai mult. Oricum am încetat să mai vorbim. Si el are iubita si eu alt iubit,"real" pe care il iubeschee hee