| Drăgan_Cătălina_2001 a întrebat:

Repedeeee,Ajutati-ma! TPU, am facut dragoste cu iubitul meu, astazi la 9-10:30... si de atunci mi-a curs ceva maroniu,ma si doare pupaza,sa zic asa, si miroase foarte urat sperma cred, sau nu stiu ce...
1)De la ce este lichidul maroniu?
2)De ce inca ma doare pupaza? Ca de cand am facut-o azi, ma doare si ustura.
3) Cand mai fac dragoste, cum sa nu mai miros a sperma? -_-

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Spala-te

| Violleta2022 a răspuns:

Spalati-va oameni buni inainte de sex! daca miroase rau, inseamna ca are vreo boala cu transmitere sexuala si te-a contaminat si pe tine.

| aleku22 a răspuns:

Iubitul tau nu face numai cu tine dragoste, serios întreaba-l pe la pupaze a mai dat cu ciocul, înainte sa vina la pupaza ta.

| Lupu_Andrei_1998 a răspuns:

laughing))) Bai omule, inainte sa faci ceva, ai tai nu te-au invatat ca trebuie sa te documentezi in legatura cu norme de igiena, boli venerice cu transmitere sexuala, prezervativ... stiu si eu. Probabil ca ti-a curs sange de la intinderea himenului, deoarece la penetrare acesta a fost lezat. De miros scapi numai prin igiena... pe scurt SPALA-TE. (e posibil sa te doara vreo 2-3 zile)