| Andreea_Andree_1997_1Nxh a întrebat:

Ajutati-ma. am facut dragoste cu iubitul meu si am patat cearsaful iar eu nu am vazut si parintii mei da. eu am 17 ani si el 18. si cred a ei banuie ceva. nu stiu ce sa le spun nu as vrea sa le spun adevarul mi-e frica sa nu ma bata. va rog ajutati-ma. nu va bateti joc. ajutati-ma cu un sfat sau o mica minciuna sa le spun cu ce am patat. va rog. e un maroniu asa mai inchis.

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Maroniu inchis? Pai nu au de ce sa creada ca ai facut sex, pentru ca pata de sperma e alba. Cel mai usor de presupus e ca acea pata vine de la tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

O explicatie cat se poate de simpla si perfect posibila d.p.d.v. medical este aceea ca in cursul unui ciclu menstrual se pot produce sangerari inexplicabile insa absolut posibile chiar si inainte de zilele de menstruatie. Nici un medic ginecolog nu ar putea contesta o asemenea explicatie. De asemenea la o adica ai putea invoca si faptul ca acea pata ar fi putut sa provina ca urmare a unei posibile DEFLORARI rezultate in urma practicarii masturbarii intravaginale. Multa sanatate!

| ywar a răspuns:

...daca as fi unul din parintii tai as sta de vorba cu tine sa vedem ce e in capul tau.

| grab a răspuns:

Ar fi misto ca dupa ce faci vrajeala frumos sa vina ei cu o inregistrare de la vreo camera ascunsa de prin casa happy

| Andreea_Andree_1997_1Nxh explică (pentru grab):

Nici chiar asa. Nu am parinti de genul asta cu camere prin casa nu s la sechestru

| anonimus123456789102000 a răspuns:

Spui ca ti-au venit problemele lunarewinking

| Carmen27794 a răspuns:

Spune si tu ca ai baut ciocolata calda sau cafea si din greseala ai patat cearsaful
Sau spune ca nu ti.ai pus tamponul corect si peste noapte s-a patat cearsaful de la sangele menstruatiei tale (si mie mi s-a intamplat si a fost rosu spre maroniu pata)

| Carmen27794 a răspuns:

1) spune ca ai baut cafea sau ciocolata calda si ai patat patul din greseala
2) spune ca nu ti-ai pus corect tamponul si peste noapte s-a patat patul cu sangele menstruatiei tale (si mie mi s-a intamplat asta si pata a fost rosu spre maro)

| Carmen27794 a răspuns:

Si scuze ca am raspuns de doua ori dar am crezut ca primul raspuns nu s-a postat