| Drăgan_Cătălina_2001 a întrebat:

Repedeeee,Ajutati-ma! TPU, am facut dragoste cu iubitul meu, astazi la 9-10:30... si de atunci mi-a curs ceva maroniu,ma si doare pupaza, sa zic asa, si miroase foarte urat sperma cred, sau nu stiu ce...

1)De la ce este lichidul maroniu?

2)De ce inca ma doare pupaza? Ca de cand am facut-o azi, ma doare si ustura. Si nu e prima oara cand fac dragoste, asta ca sa stiti.
3) Cand mai fac dragoste, cum sa nu mai miros a sperma? -_-

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1. Este o sangerare dupa contact sexual. Este cel mai amre semnal de alarma in viata sexuala a unei femei, necesita prezentare la ginecolog in maxim 48 de ore de la debut. Poate fi o infectie banala, dar poate fi si semnul unei rani pe col care este o leziune precanceroasa. Nu trebuie sub nici o forma ignorata.
2. Fie ai o infectie, fie ai o rana pe col, asa cum am zis mai sus.
3. Spala-te bine cu multa apa si sapun la scurt timp dupa actul sexual.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai de voi, nici sa scrii nu esti in stare, ce sa mai zice m de sex, varză. Pupăză esti tulaughing Ce varsta ai?

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa nu mirosi a sperma, spala-te bine cu apa si sapun pana nu mai mirosi urat.

| trasalica a răspuns:

Anatomie ai facut la scoala? Ai idee cu ce se mananca sexul? Sau la voi e, s-a sculat, am bagat, am terminat si bafta happy. Ai idee ce e aia sperma sau lichid de lubrifiere? Daca ai mai facut cum sa nu stii cum miroase sperma? happy Actul a fost dur? Te-a lovit cumva din greseala sau nah. Numai faci sex si nu o sa mai mirosi, ce pnm va trebuie sex daca voi nu stiti ce e ala. Salut