| Marry123 a întrebat:

Care e mai buna si imi pot gasi un loc de munca stabil si bine platit : Resurse umane in cadrul facultății de sociologie si astistena sociala ( ubb, cluj) sau comunicare si relatii publice in cadrul facultății de stiinte politice, administrative si ale comunicării ( ubb, cluj)?

2 răspunsuri:
| Ivy86 a răspuns:

Niciuna... pe bune fără glume... Nici una din specializările menționate nu iti vor garanta un loc de munca stabil și bine plătit.

| c0rvus a răspuns:

Ce intrebare stupida... fara suparare. Cu intrebarile acestea va adanciti si mai mult.
Totul tine doar de tine, de ce mai pui astfel de intrebari?