| Panduletz a întrebat:

Revin...Cum ar trebui să i spui unei fete ca vrei sa faceti dragoste?

Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui. Incerci sa o saruti pasional, sa o mangai, iar daca va vrea sa continuati, lucrurile vor veni de la sine.

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

O ceri în căsătorie, dacă spune da te căsătorești și deja s=a prins singură că vrei și asta. Dacă nu ești capabil să fii capul unei familii, mai aștepți.

| alina2k18 a răspuns:

Costel BIJU - N-am timp de poezii, te vreau si deja stii;)
https://www.youtube.com/watch?v=TfKxGg5DSYs

| Justme1997 a răspuns:

Ai 14 ani, împărți un suc tedi cu ea mai bine

| Blueberry8 a răspuns:

Sa ii spui?! De ce sa ii spui si sa nu astepti sa vina totul de la sine?!

| BravoJohn69 a răspuns:

Spune-i direct așa : vrei sa facem sex mai încolo?

| Larysa690 a răspuns:

Mai bine astepti sa vina de la sine.