| EmYyYEmilian a întrebat:

Are ceva daca ma termin in ea si am prezervativ? Pana la urma d-aia folosesc prezervativ. Mentionez ca sunt la inceput si folosesc durex extra safe

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul ejacularii spermei penisul nu se retrage din vagin ci din contra se mentine inauntru pana la terminarea procesului respectiv. Din acest motiv la capatul prezervativului exista acel rezervor/balonas cu rolul de colectare a spermei ejaculate. Este modul corect de a se proceda in cazul folosirii prezervativului. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Cu prezervativ sperma nu ajunge in vagin.

| Emilian65 a răspuns:

Nu are nimic. Folosind prezervativul te aperi pe tine sa iei vreo boala sexuala si pe prietena ta de vreo sarcina nedorita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde il ai... Il poti avea si acasa la bunici, daca stam sa ne gandim.

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Are, ca nu stii daca e spart ca se mai poate sparge