| Angiee a întrebat:

S-a enervat ca am postat o poza cu el. nu inteleg de ce, sunt complet derutata. vorbim de foarte mult timp pe internet si am ajuns sa tinem unul l-a celalalt, dar cand am postat poza s-a enervat si a zis ca trebuie sa ii cer permisiunea...de cee simt ca il cunosc bine dar acum nu stiu ce sa mai cred heeeelp

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

A avut dreptate.
Scoate poza,cere-i scuze si afla ca nu oricine vrea sa-si vada fotografia in cine stie ce contexte, fara a i se cere permisiunea!
Viata si imaginea fiecaruia sunt teribil de personale, nu iti lua libertati care le-ar putea incomoda!

NOname
| NOname a răspuns:

Are tot dreptul să fie supărat. L-ai consultat înainte să-l expui, înainte să faci pozele lui, care erau destinate doar ţie, publice?!
Ai făcut o mare greşeală şi e normal să te coste. Chiar m-aş mira, dacă ţi-ar mai vorbi.

| ignore a răspuns:

Trebuia sa ii spui si lui poate nu-i placea nici poza. spune-i ca iti pare raw si gt.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Mah...eu la avatar, pe mess, am o poza cu noi, nu s-a suparat, chiar i-a parut bine si nici nu i-am cerut permisiunea, dar daca voiam sa postez pe un site o poza numai cu el, ii ceream acordul inainte.

| Raamonikaa a răspuns:

Stai linistita, nu e vina ta! Este vina lui ca a trimis poze unei #@&$% ca tine. Sa se invete minte, altadata sa aleaga mai atent persoanele carora sa le trimita pixeli. Deci tu fii linistita, esti nevinovata, asa te-ai nascut. Funda? happy

| unarab40 a răspuns:

Inseamna ca nu vrea sa te vada si alte prietene ale lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are toate motivele sa fie suparat. Poza lui foloseste imaginea lui pe care nu ai voie sa o folosesti fara acordul luitongue Poate nu vrea sa isi faca imaginea publica pe tot felul de situri ( de socializare in general). Poate tine la tine, dar iubirea nu se manifesta in poze, mi se pare stupid.

O zi frumoasa sa ai!