| Sara2 a întrebat:

S-a facut 1 an si 4 luni de cand nu pot sa scot pe cineva din minte, bine eu am alta relatie acum crezand ca voi reusi sa il uit pe fostul, ce as putea face pentru a il uita? sunt nopti in care plang...ma gandesc la el, uneori imi imaginez cat de fericita as fi daca ne-am impaca, dar...in zadar, ce ma sfatuiti sa fac? cum l-as putea uita? am iesit f mult din casa in acest timp cu prietenii m-am distrat, dar tot degeaba, gandu meu e intr-un singur loc, la el sad

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar atat de mult poate iubi o fata? incredbil ma uimesti eu credeam ca fetele sunt materialiste fara suflet care iubesc doar banul ma uimesti nu stiu ce sa spun, in primul rand numai te gandi la el, fa mereu ceva sasi ti mintea ocupata cu ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooofff, esti fata de-aia plangacioasa si sufletista. doar nu v-ati despartit degeaba. mergi cu mai multi daca unul nu-i de ajuns sa-l uiti happy. nasol. bafta!

| Lia09 a răspuns:

Mda, cunosc extrem de bine sentimentul. La mine au trecut 2 ani, si am o alta relatie de 1 an si 2 luni. Dar nu exista noapte sa nu-l visez si etc. E ca un blestem, iar uneori simt ca nu mai pot rezista. Nu stiu daca am putea face ceva in situatia asta, decat sa speram ca intr-o zi ne vom trezi si ne vom da seama ca am uitat complet de ei.

| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

Pai daca ai o alata relatie e mai.nu stiu cum sa zic, daca nu erai intr-o alata relatie puteai sa te vezi cu el si sa va impacati. Il poti uita cu timpul, poate unul mai indelungat.

| Elleennaaa a răspuns:

Pai ar putea fi doar o idee fixa,cum ca inca il iubesti,dar daca totusi nu e o idee fixa, poate ati gresit ca v-ati despartit si poate ar trebui sa incercati din nou, nu e corect nici pentru tipul cu care esti, poate el incepe sa te iubeasca...deci poate relatia merita o a 2 a sansa, degeaba te distrezi pe moment, gandul la acea persoana iti vine atunci cand esti singura si ai nevoie cel mai mult de cineva deci Succes!