| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, s-a intamplat vreodata cand ati facut sex sa rupeti patul la propriu? Daca da, cum ati reactionat?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Vara-ma s-a despartit de doi soferi de locomotiva, erau bestii la pat dar ei ii plac experientele noi, pe masina de spalat ca se misca singura, nu la pat - si acolo erau tare slabi. Faceau sex pe masina de spalat, la insistentele ei - dar hainele nu ieseau bine spalate

13 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? explică:

Va fi el armasar dar nu intrece soferii de locomotiva, aia sunt adevarate bestii in pat

| Goete a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Vara-ma s-a despartit de doi soferi de locomotiva, erau bestii la pat dar ei ii plac experientele noi, pe masina de spalat ca se misca singura, nu la pat - si acolo erau tare slabi. Faceau sex pe masina de spalat, la insistentele ei - dar hainele nu ieseau bine spalate

| Violleta2022 a răspuns:

Am ras in hohote si s-a dus naibii partida de sex!
Ziua urmatoare ne-am cumparat pat nou happy

| Emma30555 a răspuns:

Dacă patul e vechi și șubred se poate întâmpla oricui. Când stai în chirie sau în gazda se întâmplă adesea sa ai un pat de genul asta și sa pățești chestia asta. Cum as reactiona? Probabil după speriatura fiindcă nu te aștepți la asta și normal ca te ia prin surprindere, as râde foarte tare apoi as continua sa fac ce făceam.

| Goete a răspuns:

Am cautat factura patului in garantie si am cerut banii inapoi.
Apoi am facut un pat din paleti europeni.
Apoi am facut cura de slabire.

| mastadont a răspuns:

Am pățit și eu ca anonimul, au căzut vreo două stinghii de la pat chiar când eram peste ea, așa m-am speriat de mi-am dat drumu exploziv înăuntru, să nu mai zic că femeia mă strângea cu picioarele de mai mare dragul de ce sperietură trăsese. De la zgomotul infernal pe care l-am făcut s-a trezit și ăla micu și a început să urle ca din gură de șarpe, îți dai seama ce a ieșit...

| LordCristobal a răspuns:

Mai Anonimulle, nu e frumos sa jignești alți utilizatori TPU.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru LordCristobal):

Unde a jignit frate in raspunsul lui? A descris doar experienta lui care m-a facut sa rad asa tare ca au batut vecinii in teava

| Goete a răspuns (pentru LordCristobal):

De ce vorbesti asa, el doar s-a plans de faptul ca a avut bani doar de un pat ieftin, de slaba calitate.

| LordCristobal a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Eu nu am zis nimic de experiența lui cu doar i-am atras atenția când l-a jignit pe Corneanu.

| LordCristobal a răspuns:

Daca ești virgin nu înseamnă că ești bolnav mintal.
Iar când blochezi pe cineva arata cat de limitat ești, practic nu ești în stare să porți o discuție cu cineva care nu are aceleași principii că tine.Esti la fel că acea nevasta isterica care nu accepta ca bărbatul sa ii iasă din cuvânt.
Gen ești atotștiutor penibil și pueril.

| LordCristobal a răspuns:

Anonimule,vezi că tu discriminezi oamenii virgini și nu e frumos ceea ce faci.
Și tu ai făcut-o pe deșteptul, eu ți-am atras atenția că nu e frumos sa jignești pe alții.
Bunele maniere lipsesc cu desăvârșire la tine, când cineva îți aduce argumente solide că nu ai dreptate jignești și blochezi, ești patetic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pățit cu pat care avea stinghii sub saltea și am căzut cu salteaua. Ne-am oprit din sex - ne-am uitat la pat - am continuat sexul pe patul jumate căzut.

| vodami92 a răspuns:

Se poate da mai mult in filme sau seriale! iar alea sunt filmate totusi! in realitate nu stiu! nu cunosc!