| anonim_4396 a întrebat:

Sa facem un sondaj, pro sau contra sexului virtual?

17 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pro, orice in sex e permis si virtual si nevirtual atat timp cat cei doi sau cati or fi consimt, si nu face rau la cineva.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

De acord, dar, daca e minora si te reclama la politie cf?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Ce sa reclame la politie? Daca vrea, cum sa ma reclame? Ca doar nu o oblig eu. Daca ea are 16 si eu 20 sa zicem, cate relatii nu sunt asa? Daca e in real cum dovedeste ca a facut sex?! Aici e aici, reclama, si dovada?

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Pai pozele alea te pot trimite la racoare nu

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Care poze? Eu daca trimit poze tie, inseamna ca am avut o relatie?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai nu poze intime, ci normale, la alea intime normal ca e nasol. Dar sunt destule fete majore cu care omu poate face cuplu, nu are sens sa se incurce cu minore. Ca si daca are 17 sau 18, 5 ani e tot una, nu are sens sa se complice.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Pai sexul virtual ce este nu asta, bine mai bine te duci pe jasmin sau chaturbate sunt full de fete sau pui anunt pe net

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Ce vezi tu rau in intrebarile mele

http://www.tpu.ro/......rostie-si/

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Eu nu vad nimic rau in intrebarile tale, sunt intrebarif okey. Linkul ala nu duce decat la categoria generala.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Pentru sfantul ala nu sunt ok, sa citeasca cantarea lui solomon sau povestea asta
Saul a zis: „Aşa să vorbiţi lui David: ‘Împăratul nu cere nicio* zestre; ci doreşte o sută de prepuţuri de ale filistenilor, ca să-şi răzbune** pe vrăjmaşii lui.’" Saul avea de gând† să facă pe David să cadă în mâinile filistenilor.
7 David s-a sculat, a plecat cu oamenii* lui şi a ucis două sute de oameni dintre filisteni; le-a adus prepuţurile şi a dat împăratului numărul întreg, ca să fie ginerele împăratului. Atunci, Saul i-a dat de nevastă pe fiică-sa Mical

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Si te doare pe tine in sosete ca pentru sfantu ala nu esti ok, nu e nici o problema, si inca ceva, daca tu te simti bine cu tine si ai oameni care te apreciaza, te plac, te respecta asa cum esti, atat conteaza, ignora-i pe cei care nu te accepta asa cum esti, eu asa am facut. Niciodata nu am incercat sa fiu altfel de cat sunt ca sa fac pe plac altora.

| Crackman a răspuns:

Nu exista asa ceva happy relatia este fizica intre 2 persoane

| RAY a răspuns (pentru Crackman):

Video chatul ce este?

| Crackman a răspuns (pentru RAY):

O pierdere de timp

| RAY a răspuns (pentru Crackman):

Nu chiar, daca nu ai iubita, daca nu atragi sexul opus, nu vad nimic rau in asta

| Crackman a răspuns (pentru RAY):

Okay, dar asta este parerea mea personala ca am pierdut timp in lumea virtuala. Nu prea face casa cu realitatea