| georgecl a întrebat:

Pro / contra sexului oral?

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,sincer nu sunt nici contra dar nici neaparat pro, sunt asa neutra.In sensul ca desi nu am practicat,nu am nimic impotriva,nu se stie niciodata.
Totul depinde de preferintele fiecaruia si daca un cuplu au o relatie stabila,se iubesc si au incredere unul in altul,isi doresc cu adevarat sa o faca,de ce nu? Pana la urma daca iubesti pe cineva,iubesti fiecare particica a corpului si incerci sa ii produci placere si la randul te bucuri cand primesti.
Eu inca nu ma simt pregatita,nu vreau sa mint sa spun ca niciodata nu voi incerca, nu garantez, acum pe moment nu vreau sa se intample.
Oricum fiecare face ce vrea in inimitate.

| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Nici pro nici contra. Nu cred ca exista vre`un baiat sau fata caruia/careia nu`i place sa ii se faca sex oral, baietilor le place foarte mult sa fie atinsi sau sarutati in zona genitala. Atingerile pe penis le face placere, chiar mai mare. Majoritatea prefera atingerile pe gland (pe cap). O metoda simpla de a afla cat de repede ii place lui e sa ii asezi mana peste mana ta pentru a da el ritmul potrivit.batting eyelashes. Deci... hmm hai buah sa zicem ca sunt pro laughing))) nuah.

| Foca a răspuns:

Prohee hee E chiar misto

| unione a răspuns:

Pro,cand iubesti fiecare cm al partenerului e egal.

| unione a răspuns:

Si avatarul tau nu e dezgustator?

| BetterThanDrugs a răspuns:

Euu'sunt prohee hee

| bogdan74688 a răspuns:

Eu sincer, sunt neutru, dar asa usor, spre contra... Mi-ar fi aiurea ca sa sarut buzele ce mi-au atins ___ laughing M-as simsi de parca mi-as face-o chiar eu... si nici sa sarut o tipa care i-a facut-o la altul. Mi se pare aiurea rau laughing Voi nu sunteti de acord cu mine?

| viatadecacatt a răspuns:

Si eu sunt pro.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Contra e dezgustator

| Vali87 a răspuns:

Si eu sunt pro :p Reciproc sa nu fiu inteles gresit.

| LobyCreW a răspuns:

Prowinking e super marfa la baietismug

| georgecl explică:

@ BetterThanDrugs: asa te vreau big grin
@ monyk: adevarat... insa nu tine neaparat numai de relatia unui anumit cuplu. eu, spre exemplu, daca vad o fata si-mi place, i-as face tot ce-mi trece prin cap, chiar daca nu simt nimic pentru ea. cel putin asa gadnim noi, baietii. fetele gandsc altfel.

| Cangurica a răspuns:

Nici pro nici contra.`nu zic ca nu e omenesc.da e scarbos frate`lol.sa-i dai limbi`n in P****.cam scarbos sau invers.`!