| aℓℓ3XAnDry a întrebat:

Pro sau Contra sexului?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Daca ajungi cu prietenul la sex, el trebuie sa fie Pro iar tu obligatoriu Contra! Pentru a avea placeri maxime!

12 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Eu pro du-te vino violent, ea contra miscarilor mele...Ce naibii sa facem si noi toata noaptea?

| Phutui a răspuns:

Pro [stii?]

| nighter a răspuns:

Pro, evident tongue

| Eufourikul a răspuns:

Intotdeauna pro fara sex viata nu ar avea culoare dupa parerea mea! pace

| SEAL a răspuns:

Esti frustrata sau asculti manele?

| aℓℓ3XAnDry explică (pentru SEAL):

Dc sa fiu frustrata? nu am motivlaughing da ascult manele si orice gen de muzica nu sunt ca alti sa fac discriminari

| SEAL a răspuns (pentru aℓℓ3XAnDry):

Pun pariu ca esti o urata

| aℓℓ3XAnDry explică (pentru SEAL):

Mai stii cume fiecare cu parera lor si cu asta basta

| IgnoreMe a răspuns:

Peste un an o sa intrebi "Pro sau contra oralului?" ca dupa inca un an sa intrebi "Pro sau contra sarcinii?". Eu astept ultima intrebare.

| aℓℓ3XAnDry explică (pentru IgnoreMe):

Asteapta mult si binetongue

| idG a răspuns:

Pro.tejat happy

| varslacrimi a răspuns:

Pro si cred ca asta crede oricine, dar intrebarea nu prea are logica