| adrian1213 a întrebat:

Are ceva daca ii spun unei fete ca o plac pe facebook? un motiv ca nu i-as spune in fata ar fi ca i-am mai spus odata si a spus ca nu ca are prieten. Si nu stiu sigur daca ma place. Deci are ceva daca ii spun pe facebook?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună! Nu, nu are nimic, în mod special, dar...nu ar fi mai normal să ieşiţi amândoi în oraş,undeva,la o plimbare,ceva şi să-i spui? Bine,ideea e să nu te duci direct gen "te plac". Dacă vă înţelegeţi bine,o poţi întreba dacă iese cu tine,dar,dacă n-aţi vorbit mai "niciodată",mai bine începi conversaţii cu ea,vorbiţi,vezi cum e, cum gândeşte etc şi, după, când simţi că e momentul potrivit, îi poţi spune. Succes

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Clausd10 a răspuns:

Mai mult ca sigur ca ai primi acelasi raspuns, cu mentiunea ca va incepe si sa te desconsidere pentru faptul ca nu esti suficient de barbat sa ii spui in fata ceea ce simti. Fa asta face to face, ai mult multe sanse sa iasa cu tine in oras decat daca o faci ascuns dupa monitor.