| Elena1234456 a întrebat:

Sa ii dau postarea sau mai bine sa ii spun ce simt? Var impresiona? >:" http://suntfraiera.blogspot.com/2011/12/noi-doi.html

2 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Mai bine spunel ce simiti totusi cand spui fata in fata e diferint decat pe net prin scris sau altceva

| xXx_6966 a răspuns:

Foarte frumos.BV Cred ca mai bine ar trebui sai timiti acest link si sa citeasca el singur.caci daca vei incerca sa-i spui totul in fata nu-ti va ieshi.in acel moment vei avea emotii si vei uitat toate cuvintele.si poate ca o sa te creada o ratata... dupa ce va citi poti sa vb cu el pe aceasta tema.
sper ca te-am ajutat... FUNDA?