| Looreley a întrebat:

Prietena mea mi-a dat postarea asta si m-a bufnit rasu :)) cam stupid nu credeti? ti? Lasatii un comentariu sasi dea si ea seama ce nasoala e http://suntfraiera.blogspot.com/2011/12/prietene-sau.htm l

Răspuns Câştigător
| MarrieMarie a răspuns:

Tu esti stupida.te oftici ca ti-a scris ceva ce e real despre tine. daca erai cu adevarat prietena cu ea, va impacati dar ea are dreptate ori cat ar fi de dureros pentru tine.P.S. esti o prietena groaznica.

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

,,Nu pot sa cred.A trecut o luna de cand mi-ai facut asta, dar eu tot refuz sa cred.
Erai prietena mea.Te stiam de 16 ani, vreiam sa fiu ca tine, ai fost prima persoana care m-a inteles,
credeam ca vom fi prietene pentru todeauna.dar ai stricat totul.
Da, e vina ta, si ma simt mult mai bine sa spun asta.Nu e doar vina ta,dar in mare parte e vina ta. Am avut incredere in tine,poate prea multa,dar daca nu poti avea incredere in prieteni,atunci in cine sa ai?!
Puteai sa imi ceri orice si ti-as fi dat. Puteai sa imi spui orice si te-as fi crezut.Dar sunt momente cand chiar si eu imi dau seama ca este prea mult.
Am vrut sa cred ca sunt proasta.M-am prefacut ca nu vad unele lucruri doar pentru ca nu vreiam sa ma cert cu tine (evident,din cauza ta),pentru ca aveam nevoie de tine,de cineva care sa ma asculte, care sa ma inteleaga.Dar tu nu ma ascultai, tu doar te foloseai de mine si continuai sa ma crezi proasta chiar si in ultima clipa.
Nu am mai vorbit cu tine de pe 19 noiembrie, si parca mi-e dor.Nu ti-ai cerut scuze si parca asta ma doare cel mai tare.M-am plictisit sa sper, nu vreau sa mai astept ceva care nu se va intampla niciodata. Orgoliul te impiedica sa recunosti ca ai gresit, sa recunosti inseamna sa accepti si sunt sigura ca nu vrei asta.

Am crezut in tine.Am crezut in prietenia noastra.Da, sunt fraiera.Dar tu ce esti?"

Asta e articolul! nu? De ce crezi ca este,, nasoala"? Mi se pare ca o doare sufletul ca s-a certat, tu esti aceea careia ii scrie asa?

| KimBianca a răspuns:

Ce nasoala e?!?! mie mi se pare destul de profund. Si are dreptate, daca ii erai prietena adevarata nu puneai chestia asta pe TPU si nu vorbeai asa de ea. Dupa parerea mea ea a scris tot ce simtea in legatura cu voi doua. Deci stupid e ceea ce faci tu si nasoala esti tu! nu cred ca meriti o prietena ca ea! Nu doresc raul nimanui, dar ar fi dragut sa treci si tu prin ce trece ea ca sa vezi si tu ca nu e asa stupid! Halal prietena si-a ales fata aia... Imi pare rau pentru ea

| eabhei a răspuns:

Km poti sa zici ca e stupida prin asta iti vedeste cat de mult tine la tine si la pritenia voastra eu cred ca ar trebui so ierti

| ღm0tzataaღ a răspuns:

Daca nu cazi pentru "inpresionamentisme " din astea, daca orice am zice tot stupid ramane, de ce ai mai postat asta pe TPU?raised eyebrows Ca sa dovedesti ce? Cat de nasoala esti tu? felicitari pentru ca ai reusit sa ne demonstrezi asta. Sa sti ca ce a scris, cred ca a fost scris cu suflet...Asa ca ce ar fi sa iti traiesit viata si sa o lasi in pace!

| KimBianca a răspuns (pentru ღm0tzataaღ):

Te sustin Teuo love struck! One of best friend love struck! Love u love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu n-ai sentimente?!straight face

| Looreley explică:

Pai e stupid orice ati zice voi

| Looreley explică:

Am dar si ea a gresitwinking si nu cad eu la inpresionamentisme din astea ok