| GabrielMARIUS a întrebat:

Oare mai exista fete frumoase si serioase, sincere care stiu sa iubeasca?

20 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Normal. Doar ca nu mai sunt la tot pasul

| porto89 a răspuns:

Sunt multe dar noi barbati suntem cam bolnavi de fel

| Anca95 a răspuns:

Desigur ca exita.Sunt rare cei drept, dar exista.Probabil esti in perioada adolescentei si fetele sunt superficiale in sensul ca ele vor numai "baieti de baieti" cu portofelul gros si cu patratele daca se poate. Dupa ce trece perioada asta unora le vine mintea la cap si incep sa aprecieze adevarata valoare a unei persoane in cazul de fata un baiat.Atunci le intereseaza partea umana si nu cea materiala.Am vazut pe strada un baiat frumusel cu prietena lui, ea avea un handicap locomotor.Se vedea in ochii lor ca se iubesc.Deci mai exista.O sa gasesti si tu intr-o zi acea persoana.Un an nou fericit!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Numa in basmele cu feti frumosi.

| PitikBhaa a răspuns:

Sunt. Toate fetele sunt așa la interior!

| DeeaDLove12 a răspuns:

Da dar nu sunt chiar asa e frumoase...

| unknownn a răspuns:

Da
In vise

| ravyALEX a răspuns:

Din pacate nu prea au mai ramas multe fete din aceasta specie laughing
Ce e drept mai sunt cateva da putine

| Jhfdfd a răspuns:

Exista cum sa nu, dar nu oricine le gaseste laughing)

| Vix999 a răspuns:

Logic ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt...dar de obicei sunt gasite exact de cine nu stie sa apreciezewinking de vagabonti.

| Xenya a răspuns:

Da exista! happy

| Larisssaa a răspuns:

Da sunt fete de genul.
Multe sunt... dar unele s-au schimbat pentru că un bou le-a rupt inima laughing sad.

| LovellyAngel a răspuns:

Toate fetele sunt așa, până nu le strică vreun prost, și îșimpierd "cheful" de iubire.
Well, așa a fost la mine.

| Mariiuta a răspuns:

Da euwinking

| Madu a răspuns:

Da,dar sunt greu de gasit asa cum se intampla si cu baietii

| Rock_Andreey_1990 a răspuns:

Din pacate ce cauti tu este o specie pe cale de disparitie

| GabrielMARIUS explică:

E greu de gasit...

| Damian_Ramona_1990 a răspuns:

Si normal ca sant doar ca trebuie sa stii ca sa le cauti