| anonim_4396 a întrebat:

SA O VADA TOTI!

http://www.fostaprietena.info/? username=36033

10 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

laughing Asa merita.

| thereforyou a răspuns:

Eu zic ca e norocoasa ca ai lasat-o in viata, poate nu trebuia.

| shtephie a răspuns:

Foarte urat ca a facut asa prietena, dar nici tu nu trebuia sa faci un site din asta! Viata merge mai departe!

| vivigirl a răspuns:

Hm. e pe bune? Nu e o gluma? straight face. Daca nu e atunci e o prostie. Tipic unui las oh go on. Daca te-a inselat, ce? Viata merge inainte happy las-o in urma. ea o sa piarda nu tu. Si daca ai postat poze cu ea pe net, ce? Crezi ca esti primul sau ultimul baiat caruia i se intampla asta? laughing Mai sunt. da nu au facut ca tine. Cati ani ai? Sigur nu ai 14-15 ani? Baga-ti mintile in cap. Lasa-te de sportu asta si lasa fata in pace. Spune-i adio si gata laughing.

| tremurici a răspuns:

Asta nu e site facut de el omg... el vroia doar sa vada pozele porno a aleia... ce nu itnelegeti?

| lally_9496 a răspuns:

Mda si ce a castigat el in toata afacerea asta? ca a facut-o vedeta pornolaughinglaughingma scuze dar e aiurea de totlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi nu intelegeti ceva laughing) site-uri de genu sunt facute cu googleadds si pentru fiecare click respectivul care are site-ul primeste bani happy asta este toata jmecheriawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@seawolf vezi ca nu mai merg linkurile tongue

| fuckinoneword a răspuns:

Din curiozitate cati bani ai facut din toata treaba asta. |
Sau ai postat linkul asta doar ca sa vezi pornografia de 100p?|