| anonim_4396 a întrebat:

Sa presupunem ca degetul cu sperma pe el a fost pur si simplu sters cu hirtie igienica(a fost sters de sperma), dupa bagat in vagin, exista sanse de a ramane insarcinata?

16 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Lasa presupunerile si incepe grijile. Tu atat de mult tii la "prietena" ta? Ii buna numai sa-ti satisfaci poftele, mai tarziu da-o in tranta ei?

| mona a răspuns:

Sansele sunt minime daca degetul a fost sters ca lumea

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Si altadata sa se spele bine pe deget cu apa si sapun.Ca sa nu mai pui asemenea intrebari fara rost.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Din cate stiu eu sperma odata ce intra in contact cu aerul isi pierde calitatile nu mai are nici un efect dar daca te-ai sters nu ai cum...chiar daca ti-a ramas putin sub unghie stai linistita ca nu vei avea surprizewinking

| Alcyon a răspuns:

Nu cred, sansele sunt minime. Spermatozoizii mor, cand sperma se usuca. Totusi, ar fi bine ca pe viitor sa te speli pe maini cu apa si sapun inainte de a-i mai baga prietenei degete prin zone intime.

| Danysan a răspuns:

Calmeaza-te ca e destul de greu sa ramana de la asa ceva.Pt a ramane e nevoi de Ejaculare puternica si nu doar de ce ai avut tu acolo.Crezi ca drumu pana la Ovul e asa de simplu, pai ia devorat bacterile pe aia intr-o secunda pentru ca daca nu erai Informat exista o Protectie naturala care mai opreste din Sperma.Insa cel mai Important e sa te asiguri daca Iubita a fost in Perioada Fertila sau nu. Daca nu a fost stai calm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

'Sa presupunem', ai? laughing

| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Daca il cureti bine nu sunt sanse.
Bafta!

| Public22 a răspuns:

Depinde si dupa cat timp il introduci in vagin, dar chiar si imediat introdus nu as crede ca se poate produce o sarcina.

| 74Alex74 a răspuns (pentru Public22):

Trecuse o jumatate de ora, poate si mai mult.

| Public22 a răspuns (pentru 74Alex74):

Spermatozoizii in aer mor in cateva ore. Oricum daca te-ai sters pe deget, nu cred ca este vreo problema.

Răspuns utilizator avertizat
| Netrider a răspuns:

Asta e ca la ruleta ruseasca happy
ai prea multe variabile sa poti afla un raspuns clar

Răspuns utilizator avertizat
| 74Alex74 a răspuns:

Tin sa mentionez ca trecuse ceva timp dupa ce degetul a fost sters,adica, degetul a fost bine sters (dar nu spalat) si dupa ceva dimp (gen jumatate de ora) a fost bagat in vagin, si nu adinc, ba chiar deloc, doar "pedeasupra"

| carcera69 a răspuns:

Daca a fost sters ok sunt sanse de 99, 9% sa ramana la fel ca si la anticonceptionale dar daca nu esti sigur ti-as recomanda pentru siguranta mare o pastila de a 2-a zii gen escapele costa vreo 50 de lei dar te scapa de o povara foarte mare, bafta!