| anonim_4396 a întrebat:

Sa va explic cum sta treaba. Eu sunt combinata cu un tip, de care nu imi mai place(ma gandesc f. serios sa o termin). Acum este un tip super de dragut(nu tin minte de cand nu am mai vazut asa baiat frumos, amuzant, care sa nu fie pervers si sa se comporte amabil cu mine(si iubitul meu e asa, dar e clar sub acesta). Problema este ca cel de-al doilea baiat are iubita de aproape un an(nu stiu cum la 14 ani-amundoi- poti rezista asa de mult, dar ma rog). Acum ideea e ca in ultimul timp eu cu baiatul acesta ne-am apropiat f. mult, adc suntem in aceeasi scoala cam de 4 ani, dar abia anul acesta am inceput sa vorbim si sa stam impreuna in pauze. Vreau sa stiu daca am sanse cu el avand in vdr cateva faze; noi in general stam mai multi in pauza, dar el vine si stam pe langa mine, cand ceilalti fac glm, el nu rade. Tin minte intr. o zi ca ma ofticasem ca astia nu se opreau cu glumele, m-am ridicat si am plecat, iar el m-a prins de brat si a zis " Stai, nu te oftica". Cand dam pentru prima data ochi in ochi(de exemplu cand ne vdm in pauze) zambeste si face cu ochiul, iar mie mi se impregneaza un zambet tamp pe fata, din cauza asta cred ca s-a prins ca eu il plac. (am uitata sa mentionez ca amundoi avem aceeasi varsta, deci nu se pune problema de a ma trata ca pe o sora mai mica). Uneori cand nu vede nimeni ma pisca de fund. Intr-o zi, nu stiu cum a venit vb de a zis : Nu am spus asta(cu referire la faptul c sunt urata). Ne dati sanse?:-s(btw, la zodii suntem f. compatibili). Sper sa fi citit >totbig grin< ca sa ma puteti ajuta. Fundoiwinking.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa ce ai zis da te place omul, zi ca sa fiti impreuna si asa rezolvati misterul

| Dominicc a răspuns:

Ce aiureala... il lasi pe ala ca cica e urat pentru alalalt care de fapt e pervers. dar cica nu, nu e. e absolut perfect.

si asta ar trebui sa imi fie o parere despre fetele care au prieten si vor pe altu pentru ca?

| Ирина19 a răspuns:

Pai daca are o relatie de un an nu stiu daca ai vreo sansa cu el, sigur ca depinde si ceea ce simte pentru prieten lui, nu tie frica ca daca ii desparti o sa ti se intimple si tie asa ceva? Bun, nu mai conteaza asta, ai sa vezi si u cu timpu ce vrea mai sigur de la tine, daca chiar ii place de tine o va lasa pe prietena si va lupta, daca esti mai indrazneata ar trebui sa-i zici cati place, cine stie, poate ca veti fi impreuna pana la urma.Bafta!

| User a răspuns:

Daca te-a ciupit de buci te place sigur. Sigur, sigur, sigur.

| Graphee a răspuns:

Hi.

Deci, aveţi şanse foarte mari să fiţi în viitorul aproapiat împreună. Dar şi el are iubită şi e de 1 an împreună cu ea din câte am înţeles din text. Şi nu cred că ar lăsa-o aşa de repede. Dar dă semne că te place. Deci aveţi cele mai mari şanse.
Dar mai vezi pe parcurs. happy

Baftă!

| 21Ada a răspuns:

DA aveti sanse dar poate sa te considere doar o amica,

| andrei a răspuns:

Ii spui day dreaming

| Scriiitoare a răspuns:

Draga mea... daca il placi de ce sa nu fi cu el; vorbeste si intreaba-l daca te place... poate iese ceva:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...in cazul de fata sansa de care vorbesti sta in "mainile tale"!
Daca vrei sa fii cu el ar trebui pe primul plan sa-ti faci tu ordine in viata apoi poti discuta serios cu "colegul"..."mai frumuselule tu ma vrei pe mine ori nu happy "
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma despart de actualul, deoarece nu mai merge calumea relatie de ceva timp, nu din cauza celuilatlaughing