| Duduluna a întrebat:

Am o problema :imi place de un baiat si as vrea sa stau cu el, si el face niste faze ca de exemplu : ma pisca, vb frumos cu mine si e ft simpatic mereu cand imi zambeste si il privesc in ochii lui obs ca se uita ft atent la mine ...si chiar nu stiu ce sa fac, el are o prietena care trage de el ca de un cal si observ ca nici lui nu ii prea place dar nu ar lasao pentru nimic. aM o colega care si ei ii place de acelasi baiat si a spus ca zilele astea vrea sa se combine cu el... ce sa fac?crying

3 răspunsuri:
| LoveRu a răspuns:

Atunci cand sa zicem ma certam cu un baiat sau il placeam si ii spuneam chestia asta unei prietene, mereu se intampla ca ea sa mi'l furestraight facedar acum, de fiecare data cand se intampla asta imi zic "Ea e o proasta; m'a vazut cu el si n-are ce face...pana la urma eu l'am avut prima".Dar nu ii spuneam nimic fetei respective; eram "prietene". Orice prietenie intre fete este falsa, cel putin din punctul meu de vedereoh go on

Sper ca te'am ajutat! Spune'i baiatului ca il placi.Nu ai nimci de pierdut.Decat sa traiesti cu gandul ca ai esuat macar incerci si sti ca ai avut acest curajbatting eyelashes

Bafta!happy

| Airam97 a răspuns:

Pai eu consider ca daca te intelegi bine cu colega ta ar trebui sa inteleaga ca tu l.ai placut prima.sau nu stiuthinking dar stai linistita ca daca nu se desparte de aia pentru nimic in lume nu o sa aiba colegata sansehee heeoh go on

| Duduluna explică (pentru Airam97):

Ea dupa cum cred eu are mult mai multe sanse la el ca mine, acum cateva saptamani eu i-am despartit si el si pe fufa aia printr-o minciuna mica si gogonata, dar se pare ca sau impacat iar crying(