| bianca_9443 a întrebat:

Sa va mai spun ceva, nu mai vorbeste cu mine, ma evita, cu toate fetele vorbeste doar cu mine nu mai vb.Nici pe mess... voi ce credeti ca se intampla? eu ma simt ciudat pentru ca i-am spus fara sa imi zica el ceva, i-am spus ca doar in calitate de colegi as vrea sa tinem legatura sa nu inteleaga el altceva... dar nici asa nu vb cu mine.si nu i-am facut absolut nimic.
Voi ce parere aveti? Va multumesc mult.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fi luat-o razna, fara sa dea o explicatie omul nu e normal la cap.

| BLUEishot a răspuns:

Poate ca vrea sa te evite deoarece ii e rusine de tine. hmm thinking in fine parerea mea aici ar fi asa : nu-l baga inseama evita`l si tu fii indiferenta cu el si pur si simplu incearca sa rzi cu altii si sa te distrezii mai mult cu altii decat cu el ar fi cea mai buna solutie :*

| GeoloveTwilight a răspuns:

Vaaaaai stiu cum eee! nu sunt sanatosi da-i in pana mea! Iti dau sperante, flirteaza cu tine si dupa nu mai vorbesc cu tine si dispar cu totul din viata ta! m-i se intampla chiar in acest moment! e frustrant! Asta e cuvantul. Sa nu ajungi sa il iubesti ca mine nebuneste, pentru ca dupa(9 luni de cand nu ati mai vorbit, ca mine) inebunesti! Stiu ca nu poti sa iti iei gandul de la el. Si stiu ca iti faci sperante ca te-a placut. Vorbeste cu el si daca nu iti raspunde sau se uita urat la tine, lasa-l! Stiu ca e greu, eu inca incerc...si totusi oare merita fiecare seara de plans asta?

| croko89 a răspuns:

Daca ati fost gagici te evita daca nu incearca sa te cucereasca prin indiferenta! crede-ma chiar merge sa cuceresti prin indiferenta eu am probat