| rallu_5150 a întrebat:

Sa va spun cum sta treaba, eu cu iubitul meu am facut. o de o luna si o saptamana. Eu fiind virgina la inceput. Primele dati m-a durut, ceea ce e normal dar acum simt doar putin placere dar nu pot avea orgasm. Incearca sa se abtina, sa tina cat mai mult actul, sa nu termine, si sa ma faca sa am, se chinuie si tot nu pot avea orgasm.
Cand voi avea si ce trebuie sa fac sa am? in ce pozitii pot avea. la voi cum a fost cand a-ti avut primul orgasm (la fete). Dau funda! pentru cea mai in detalii.

Răspuns Câştigător
| Roxy a răspuns:

Ciaohappy
vasiledumitru sa stii ca fiecare crede in ce vreahappy
Pai nu mai urmari momentul ala neaparat.lasa lucrurile sa mearga de la sinehappy
Si ca sa dureze actul mai mult inainte de a avea el orgasm spune-ii sa se apese pe perineu(zona dintre fund si testicule) ca am citit pe nujh ce site ca iti intarzie orgasmul sa zic asalaughing big grin
Inca nu am incercat asta big grin...sunt virginalaughing
Dar poate incerca sa iti provoace orgasm cu degetele(mai greu)...sau clitoridianhappy

5 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

E normal sa nu ai pentru ca esti la inceput.

| vasiledumitru a răspuns:

CA sa iti spun cum sta treaba, faptul de a avea relatii sexuale fara a fi casatorita religios e un pacat mare, eu zic sa nu mai faci ca o sa fi rau pedepsita de Dumnezeu.

| J0hn a răspuns:

Pe la spate cu picioarele lipite pe o parte aman 2. inebunestiwinking

| LOVEsick a răspuns:

Ca sa ai orgasm trebuie sa iti cunosti foarte bine corpul tu. Sa experimentezi, sa fii capabila sa te relaxezi 101% si mai ales sa nu urmaresti cu disperare momentul si sa te bucuri de fiecare moment.

De ce nu te ajuta prin stimulare orala? Orgasm clitoridianpoti avea mult mai usor. happy

| kittycat_9803 a răspuns:

Nu poti sa ai orgasm asa din prima. experimentati diferite pozitii, incercati sa va explorati si cunoasteti corpurile... si sexul oral ajuta. ai rabdare ca vei avea orgasm cand nu te astepti big grin inca un sfat bun ar fi sa te masturbezi singuricahee hee