| IubesteEa a întrebat:

Sa va spun o poveste aproape de iubire, este vorba de mine se de un baiat care l-am iubit foarte mult.Deci inainte de a fi cu el, i-am completat un oracol si l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine? apoi a doua zi cand a vazut a inceput sa se dea la mine, sa ma apere si facea si asta inainte sa stie ca il plac, asa deci dupa ce am completat oracolul am mers impreuna spre casa si el a intrat pe mess si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, eu lol ca da apoi eu l-am intrebat pe el si a zis nu stiu apoi da si totusi am aflat ca isi bate joc de mine de unde de la colegii mei si l-am inselat si m-a prins fix cu colegul lui si apoi s-a dus singur la un geam si a dat cu bulgare da atuncea la scoala era iarna luna decembrie si nu mai vorbea cu nimeni si apoi mi-a parut rau si m-am dus la el l-am intrebat daca mai suntem impreuna a zis da apoi a 3-a zi s-a despartit de mine.1 saptamana am stat despartiti si el tot se dadea la mine a observat si prietena mea oana (bff)asa si apoi a venit el la oana i-a zis ca inca ma mai iubeste si ca mai vrea sa fie cu mine pe 1 ne-am impacat era sa ne sarutam dar a intervenit o proasta pe care o credeam prietena mary si ne-am despartit acum eu nu mai tin la el, el cred ca putin si nu mai vrea sa fie cu mine o poveste cu sfarsit si frumos si urat e asta e viata dar vreau sa stiu un lucru el chiar a tinut la mine? mersi mult cum vi s-a parut povestea mea ce credeti? o fi fost sincer cu mine da sau nu? mersi mult din nou

6 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Probabil a tinut la tine. Si tu nu trebuia sa te iei dupa vorbele colegilor tai. Faza cu inselatul a fost chiar urata. Altu' te'ar fi lasat imediat balta. Si nici ca s'ar mai fi intors la tine.

| PrecioussGirl a răspuns:

Cauti raspunsul unde nu trebuie ca sa zic asa.
intreaba'l pe el. el stie mai bine decat noi.
noi doar ne dam cu parerea.
szpunei ca vrei sa il intrebi ceva insa vrei sa fie foarte sincer cu tine.
apoi il intrebi tot ce ne'ai intrebare si pe noi si vezi ce szpune. :*
dar sa nu szpuna dupa ca vrei sa va impakati. spune-i ca il intrebi doar pentru tine. ca sa stii atata tot.

| Viviluka a răspuns:

Mai asta mi-a zis prietenul meu : " daca nu tineam la tine si daca nu te iubeam de ce am mai stat cu tine atata timp? daca nu te iubeam de ce iti ceream sa ne impacam? crezi ca daca imi bateam joc de tine rezolvam ceva? ".

Deci. Un baiat daca nu tine la tine nu mai sta cu tine. Bine sunt unii prostii care da isi bat joc de o fata ( ca si prietenul meu ) dar el a tinut la mine si mai tine doar ca asa e firea lui (e o pers greu de inteles ).

Plus ca din cate mi-ai zis a fost foarte suparat cand te-a vazut cu, colegul lui.Daca nu tinea la tine nu reactiona asa( eu stiu ca prietenul meu cand rade sau cand face pe indiferentul atunci sufera sau e suparat ). Povestea ta e complicata. Eu cred ca nu trebuia sa il inseli si nu trebuie sa asculti tot ce zice lumea ( si eu am facut la fel si nu a mers prea bine ).

Faza ca isi bate joc de tine... pai sa iti spun o povestioara scurta.
Cand o fata si un baiat se combina lumea din jurul lor incearca tot mai mult sa ii desparta( mai ales daca ii place de tine sau de el ). Asa am facut eu. Un coleg de al meu care ma place l-a intrebat pe pr meu daca ma iubeste. Si baiatul asta a zis ca :" nu ma o tin doar asa de proasta am alta mai buna " dar dupa ce l-am cunoscut mai bine si l-am intrebat cum face sa para asa de indiferent si sa nu arate la nimeni ca tine la mine mi-a zis : " zile pur si simplu ca tu ai pe altu si ca pe mine ma tii doar asa de prost ca altfel nu scapi de ei. Odata ce le-ai zis ca ma iubesti face tot posibilul sa ne desparta de aceea eu am aparat relatia dar tu te suparai repede ". Deci daca a zis ca isi bate joc de tine a facut asta doar sa scape de lumea din jurul vostru si sa apere relatia. Tu nu trebuia sa te superi pe el ( cu toate ca trebuia sa iti spuna ).Dar vezi pe cel care le zici la lume ca il tii de prost de fapt pe ala il iubesti.Si a venit acum ceva timp la mine varamiu si face : "vezi fa iubitelul ala al tau drag ca te tine de proasta ne-a zis noua " si eu am inceput sa rad la el pentru ca de fapt le-a zis ca ma iubeste si le-am zis : cand mai vine la voi si va zice ca ma tine de proasta sa ma anuntati si pe mine.

Deci nu ai facut prea bine ca l-ai insealt dar asta e nu poti schimba trecutul.Si da chiar a tinut la tine.Si cred ca a fost sincer tot ce trebuie sa faci este sa vorbesti cu el cum am facut si eu acum( numai sunt cu baiatul ala dar mai tinem unul la celalalt si l-am pus sa imi raspunda la niste intrebari)

Succes

| Fre3Style a răspuns:

Parerea mea e ca a tinut la tine, spuneai ca te iti lua aprarea si din astea... putea sa o faca pote pentru-ca era un baiat finutz...te placea oricumwinking, dar pentru a fi sigura poti face cum au spus si ceilanti, intreaba-l pe elwinking succeswinking

| SweetAndCandy a răspuns:

Aaaa ce dragut...da, eu sincer cred ca a tinut baiatul la tine dar daca chiar tii la cineva te rog sa nu mai lasi toti prostii sa-ti strice relatia (crede-ma stiu ce spun) pentru ca multi o sa o faca asa ca daca tot tii la cineva fi tu happy ok? :* funda?!

| SooWhat a răspuns:

Poi el a fost sincer cu tine pentru ca si eu sunt baiat si am fost cu fete care si pe mine mau pacalit... daca chiar te iubea bagativa singuri intr-un loc si spunetio ce aveti pe suflet si intreaba-l daca totul a fost o minciuna sau nu... povestea a fost dragutahappysucces:*pup