| Nikol_9025 a întrebat:

Sa va spun poveste mea si poate ma sfatuiti. Un baiat cu 12 ani mai mare decat mine pusese ochii pe mine si vroia sa ma aiba.Eu nu ii dadeam sperante dar el era obisnuit ca tot ceea ce isi doreste sa fie asa cum vrea el (are relatii multe). Intr-o seara m-am lasat dusa de val si m-am culcat cu el. Apoi a continuat sa mai vrea dar i-am spus ca nu. El ma vroia pe mine mai mult din ambitie pentru ca stia ca nu prea bag pe oricine in seama.In fine nu s-a mai intamplat nimic intre noi.Decat odata. El vazand ca eu nu faceam tot ceea ce vroia el a inceput sa bata niste apropouri ca nu conteaza ceea ce vreau eu si ca nu sunt eu nici prima nici ultima care ar fi luata pe sus.(urmeaza sa ma mut in alt oras si el are multe relatii pe acolo si afaceri), el stiind ca ma mut.Intre timp mi-a ajuns pe la urechi cum ca cel mai shmecher din orasu acela este prieten cu baiatu asta si stie de mine si ca deabi ma asteapta.Acest lucru mi-a fost spus de catre o fata care era invidioasa pe mine ca ma place tipu acela. Tin sa mentionez ca fata aceasta are o imaginatie foarte bogata si inventeaza mult dar familia ei e ruda cu mafiotii aceia. Voi ce credeti; ar putea fi adevarat ceea ce mi-a spus fata aceea?

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

O sa ai deasupra ta sabia lui damocle, eu cred ca o farama de adevar e in tot ce ti a zis fata aia, esti a lor acum, marita te cu un mafiot sa fi linistita toata viata, s au pleaca in alta tara

| adrian_3467 a răspuns:

Ne poti spune si noua in ce oras locuiesti tu acum si unde te vei muta?

| alexander_2811 a răspuns:

Da, muta. te in alt orasbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un fel poate fi adevarat, dar din moment ce spui ca e invidioasa pe tine, nu cred ca te-ar ajuta, adica hai sa fim seriosi daca ea vroia sa iti faca rau nu iti spunea nimic, poate vrea doar sa te bage in sperieti, eu in locul tau ma feream pe cat posibil de aceste persoane

| Stefania_1782 a răspuns:

Am avut o prietena care iesea tot timpul cu baieti mari. Mai bine zis barbati. Acestia o hartuiau tot timpul, o urmareau, ii faceau multe avansuri, o cautau acasa, si multe alte rautati. Nemaistiind cum sa scape de ei s-a retras brusc. A rarit iesirile in oras, si-a schimbat id-ul, iar indivizii au incetat sa o mai caute, gasindu-si alte ocupatii vazand ca, de ea nu se mai aude nimic. Poate ar trebui sa faci la fel. Sa incerci sa te feresti de acest tip. Sper ca ai inteles ce am vrut sa-ti explic.:-s