| anonim_4396 a întrebat:

Era o fata care avea prieten si s-a indragostit de mine. Asa imi zice ea si acum. vorbesc cu ea de vreo luna. Prietenul ei trebuie sa vina acasa, a spus ca vrem sa ramanem prieteni ca nu se simta iubita alaturi de mine. ( nu m-am culcat cu ea) ea vroia.
Am vorbit foarte mult timp cu ea pe whats app pe camera, tot acest timp intr-o luna de cand ne cunoastem, iar prietenuso ii plecat cam tot de acest timp, ea zicea ca vrea sa se desparta de el sa fie cu mine, iar acum lucrurile nu stau asa. Ea este o fire mai neinteresata, nu o intereseaza viata mea, si de cate ori a fost cu mine afara, simt ca nu ii cu mine. Nu stiu ce vrea de la mine. Mia spus ca a avut foarte multe relatii, eu sunt constient ca nu-i o fata serioasa. Nu zic nici ca ii curva. de o gramada de ori am simtit ca minte, si ca nu e sigura pe ea. Plange usor, dupa si rade ( abilitati bune ) zic eu. Ea tot imi zicea ca ma iubeste si ca de cand m-a vazut ii place mult de mine, si ce daca nu am fututo atunci ii ca si gata? Asa ar veni.

2 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Tipa e genul de fata care invarte baietii pe degete, dragul meu. Ii manipuleaza dupa bunul plac si obtine intotdeauna ce doreste. Probabil se plictisea de moarte cand a plecat prietenul ei si te a gasit pe tine s o scoti din starea aia. Cred ca si pe altii simultan nu numai pe tine. Iti pierzi timpul cu fata asta, se va plictisii in curand si se va orienta spre altii.

| petitconseil a răspuns:

Ce sa faci cu ea? Pierzi timpul...Tie iti trebuie pe cineva care sa iti fie aproape, sa simti tu ca este pentru tine.Ai si tu nevoile tale, vrei sa fii iubit, respectat, apreciat, cautat.Las-o in pace, si asa are prieten, nu vrei sa fii tu motivul pentru care se desparte de el, vei mai avea si stresul ca ai luat ceva ce nu iti apartine.Cauta-ti o fata pe placul tau, mai sunt si fete serioase si cuminti, una care sa fie pentru tine, sa va intelegeti frumos, si sa aveti o relatie plina de iubire si respect.Succes!