| anonim_4396 a întrebat:

Deci de unde sa incep am 14 si imi place de o fata din clasa mea da nu stiu daca ea ma place.Stiu ca e cam suparata de o chestie prietena ei cea mai buna e ruda cu mine si mai spus ca ea vroia sa mi zica ca ma "iubeste" dar m-a vazut sarutandu-ma cu o fata(fosta mea prietena). Si as vrea sa fiu cu ea da nu stiu cum sa fac va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Daca tot esti ruda cu cea mai buna prietena a ei atunci roag-o sa vorbeasca, cu ea si sa-i explice ca a fost o incacurcatura si baliverne de-astea. Sau de ce nu i-ai spune tu personal? Pana la urma te-ai despartit de ea si se pare ca tie chiar iti place de aceasta fata, asa ca merita sa incerci mai ales ca si ea te place. Daca te place atunci o sa treaca peste.

2 răspunsuri:
| Elena_4068 a răspuns:

E suparata si pe tine. Daca e a vrut sa-ti spuna ca te iubeste tu ce crezi oare ca nu imposibil.Nu vaavea incredere in tine ceva timp pentru ce sa intampla si poate vei reusi sai castigi increderea.Succes

| Shirro a răspuns:

Pai...fi direct cu eathinking cel mai simplu e asahappy