| CutiuțăCuSurprizeツ a întrebat:

Sa va spun povestea mea. Imi place un baiat acummult timp cu timpul a iceput sa imi displaca dar mai aopi am aflat ca si lui ii placea de tine se ruga de mine sa fim impreuna dar spuneam nu imi placea sa vad ca se roga de mine... mai aopi s-a lasat pagubas cu inima framta nu stiu xce sa fac acum s-a bagat cu o fata foarte urata si nespalata s-au impacat si s-au certat des nu stiu ce sa fac sa il recuceresc va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, tu ai gresit ca l-ai refuzat... dar acum el e cu alta daca a vazut ca tu nu ii dai nicio sansa, asta e. DAca vrei sa il recuceresti incearca sa ii spui ce simti, spune-i tot ce ai pe suflet, fi sincera cu el. Ia legatura cu el, arata-i ca il placi si ca iti doresti sa fi cu el, nu se stie daca va dori sau nu sa fie cu tine dar eu zic sa incerci ca nu ai nimic de pierdut, totul tine de tine si de cum te comporti cu el.
Tu ai spus ca el se ruga de tine si tu il refuzai...se poate acum sa aiba si el orgoliul lui si se poate sa nu te mai accepte dar incearca se poate sa fiti impreuna, poate el inca simte ceva pentru tine.

1 răspuns:
| al3 a răspuns:

Nu am inteles nimic din ce ai vrut sa spui.sad