| Darapupic a întrebat:

recent mi s-a rupt inima crying sa va spun cum s-a intamplat:
De cand a venit la noi in clasa ( adica de la inceputul anului ), lui ii placea de mine si de inca o fata.Eu mi-am dat seama ca ma place deoarece se uita foarte frumos la mine in timpul orelor, si ma privea cu ochii lui albastri superbi! Pana mi-a spus ca ma place si de atunci am inceput sa il plac si eu, nu mult, putin. A tot incercat sa intre in vorba cu mine, dar eu, ca o toanta ce sunt, il ignoram. A continuat sa ma placa pana acum... am vazut pe facebook o postare in care scria:
X si cu y sunt impreuna! Mult noroc.x!
Mi s-a sfasiat inima! Culmea caci fata cu care e impreuna nu este nici cealalta de care ii mai placea, este una urata, baietoasa, si fooooarte stramba!
VREAU SA IL RECUCERESC! Ajutati-ma! va rog! dau funda
sad

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Orgoliul tau a fost ranit,in nici un caz inima,din moment ce nu-l placeai "mult",ci doar "putin"!
Iti placea sa stii ca te place si te odihneai in ideea magulitoare ca ati putea fi impreuna oricand vrei tu.
Acum, ca a aparut o alta, ti s-a naruit placerea dulce sa-l stii fanul tau, ai senzatia ca ai pierdut ceva important, vrei sa-l "recuceresti"...cum asa,din moment ce nici macar nu te-ai obosit sa-l cuceresti vreodata?
Intotdeauna intelegem ce valoare a avut ceva sau cineva,numai cand il pierdem,nu faci nici tu exceptie de la regula.
Acum,ca te-am certat,pot sa-ti spun ca o postare pe facebook e un mare balon de sapun si important e ce vezi cu ochii tai,nu ce posteaza x sau y pe un site neinspirat!
Calmeaza-te si foloseste-ti mintea, ca ai!
Daca baiatul iti place si mai sunteti si colegi, sincer, nu-i dau nici o sansa acelei urate, baietoase si fooooarte strambe!
LIVE!
Ce zici?
happy

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iata ca si fetele mai putin frumoase, pot lua locul unora care sunt frumoase, dar nu istete, atunci cand situatia o cere.Acum stai cuminte, pana cand el va fi din nou liber. Nu va dura mult.

| UserName122132 a răspuns (pentru neutrino):

happy Bine spus neutrino adica voi fetele sa nu credeti ca baietii vor doar Funduri mari si Sani ca mingile de handbalwinking ne trebuie si nitel creier pentru a fi inpresionati.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai murit de ciuda ca a ales una cu cap si nu cu orgoliu si ai facut buba acum? oooo mititca, si acum il vrei inapoi numai sa i faci gat celeilalte, oooo. maturizeaza-te! baiatu a incercat, si fata de altii inca prea mult, daca te-a vazut ca pe o piti, iti dai seama ca a ales pe una normala, nu unca cu orgoliul mai mare ca nasu

| Teardrop a răspuns:

Asta e. Treci peste.
Să nu te bagi în relaţia lor. E cel mai josnic lucru pe care-l poate face o persoană.

| Public22 a răspuns:

Spune-i ca si tu il placi, poate nu este nimic serios cu acea relatie. Vorbeste cu el despre ce simti pentru el, poate mai ai o sansa. Succes!

| Ammizzu a răspuns:

Asa faceti multe fete, va place de un baiat, el va place si in loc sa fiti cu el incercati din rasputeri sa ii dati cu sutul si cand devine nesimtit cu voi sau se pune cu altcineva va intrebati de ce oare.

| AliMiha a răspuns:

Din pacate roata se intoarce sad