| DmxSDoG a întrebat:

Sa zicem ca ii o fata tupeista in jur de 15 - 16 ani. ce ar trebui sa fac ca sa ma apropri de ea si chesti de astea romantice [ daca era timida ii duceam o floare ] =]]. intelegeti ce spun.
am varsta ei.
si ps: ii dificila rau.

Răspuns Câştigător
| ReSp3c7 a răspuns:

Cea mai buna,, modalitate este sa fii calm. linistit. nu tupeist. o lasi pe ea sa fie tupeista. tu sa vorbesti mai rar decat ea. si stii de ce?, ai timp sa gandesti mai mult. o lasi sa vorbeasca. te gandesti si ii spui cate o vorba de ramane masca! asa va fi mirata de tine si cine stiesmug, Hai bafta Cu fatatalk to the hand

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fii mai tupeist ca ea cu 5 cuvinte! Enerveaz-o! Fii mai dificil ca ea!
E cel mai bun mod sa-i atragi atentia.

| neutrino a răspuns:

Eu cred ca faci o filozifie proasta. Ce-ar fi sa o inviti la cinema?

| Playgirls a răspuns:

Spune-i daca vrea sa mearga untrun club sau la o cafenea seara si spune-i glume fetelor le plac baietii cu simtul umorului.happy