| shteff95 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre o fata timida si una mai tupeista? va rog sa argumentati.

14 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Fetele timide deoarece arata ca au cei 7 ani de acasa si ca nu`s niste scorpii.

| LeontinAndrei a răspuns:

Eu as alege fata timida deoarece de cele mai multe ori asta da dovada de buna educatie oferita de catre parinti, desi multi vad timiditatea ca pe un defect. De asemenea sansele ca o fata timida sa te insele sunt infime fata de cele ale unei fete tupeiste, plus ca cele timide isi apreciaza mult mai mult partenerul.

No offense, fetelor tupeiste.

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Cineva imi spunea ca...o fata timida poate fi o comoara ascunsa...Mare dreptate a avut. Fata timida e speciala e unica e diferita.Cea tupeista si indrazneata poate are si ea timiditatea ei dar nu la fel ca fata timida.Intr-un fel se completeaza una pe cealalta.Cea timida trebuie sa aiba 1% indrazneala si cealalta 99%timiditate.happy

| MicutsaRu a răspuns:

Eu as alege o fata tupeista.Pentru ca nu se va lasa calcata in picioare de toti prosti...Intradevar fata timida are cei 7 ani de acasa dar ea sufera mai mult findca timiditatea este observata ca si un defect...

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru MicutsaRu):

Nici fetele timide nu se lasa calcate in picioare de toti prostii!

| MicutsaRu a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Unele da straight face

| GoBackInFuture a răspuns:

O fata timida, pentru ca asa iti demonstreaza ca are intr-adevar cei 7 ani de acasa, poti avea mai multa incredere in ea ca nu fuge cu toti vagabonti si ca si-o trage in toti boschetii. De obicei, cele timide dovedesc ca au niste parintii educati, si ca si ele la randul lor sunt educate. Cele tupeiste, daca esti baiat bun cu ele, te iau de prost, pe cand cele timide au incredere in tine si te iubesc cu adevarat happy

| BadSoGooD a răspuns:

O fata indrazneata pana la nesimtirelaughing.

| crazy14 a răspuns:

De cele mai multe ori persoanele timide, mai ales fetele au mult de pierdut in viata si daca o fata e putin mai tupeista sau ceva de genu nu inseamna ca nu are cei 7 ani de acasa! E mai bine sa ai putin tupeu, pentru ca timiditatea te face sa nu ai incredere in tine si sa te lasi condusa de cei din jur, adica sa fii de multe ori calcata in picioare cu alte cuvinte!

| xCruz a răspuns:

Sincer a-si alege o fata care sa simta ceva pentru mine, care sa ma iubeasca poate o fi ea timida dar nu stii niciodata ce-i poate pielea si invers.In concluzie alege o fata care sa te iubeasca restul doar pentru placeri. :p

| Chaterinna a răspuns:

Tupeista sau indrazneata? E o mare diferenta! Dar daca e vorba de tupeu, atunci nu-mi place indiferent de varsta sau sex.

| Diano4ka1 a răspuns:

O fata timida deoarece ea arata ca este o fata educata

| marian777TeIubescPatrisia a răspuns:

O fata timida

| DRQ a răspuns:

O fata timida nu tupeista, sau macar una sa fiu sigur ca nu ma foloseste pe post de carpa.