| NatashKa a întrebat:

Cum sa flirteZ cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| opschris a răspuns:

Usor, daca stie ca il iubi si si el te iubi atunci doar faceti ce credeti kai mai bine! daca nu stie spune-i pur si simplu! daca se poate in fata tuturor! asa nu va crede ca esti timida. cu placere!

3 răspunsuri:
| pitic13 a răspuns:

Totul vine de la sine daca il placi si vrei sa afli mai multe despre el

| RфZaημtzα a răspuns:

Te dai pe langa ellaughing

| wastingmytime a răspuns:

Ii faci cu ochiul, ii zambesti, te joci cu parul cand esti langa el sau atunci cand vorbeste, chestii din astea. dar ai grija sa nu devi ridicola! nu continua daca nu iti raspunde la flirt!