| Cristi6482 a întrebat:

Acum cateva zile me-a facut un baiat un truc cu carti de joc. Luase 4 asi dintr-un pachet de carti si ii pusese pe toti pe fata. A zguduit cele 4 carti si un as s-a intors pe spate le-a mai zguduit o data si inca odata si inca odata pana toti asii s-au intors pe spate. Intrebarea este cum a facut? Funda... Scuzati Categoria

1 răspuns:
| Sabinutza16 a răspuns:

Nu stiu trucul deci habar n-am tongue! skz! Sper sa gasesti raspunsul cat de repede cu putintawinking! Baftahappy