| punkgirlloveyouzbang a întrebat:

Buna TPU m-am despartit de prietenul meu acum 1 saptamana....pentru ca am aflat ca m-a inselat dar acum si-a cerut scuze mi-a spus ca ma iubeste ma ia in brate si mereu imii zice ca ma iubeste...ce sa fac? il iubesc foarte mult sa ma impac cu el?
Funda:*

Răspuns Câştigător
| TheBlackAng3l a răspuns:

Impacate cu el... daca va iubiti veti trece peste crede-ma
stiu multe cupluri printre care si eu, normal:sunt baiat si mai calc stramb dar imi recunosc greseala si imi iubesc prietena si a trecut peste, am trecut peste fundita? tongue

| pisicutzamik a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Ti se pare ceva normal sa inseli persoana pe care o iubesti?

16 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Prost sfat.
Cine iubeste, nu inseala. NIci macar daca tu i-ai fi gresit nu te insela, ci pur si simplu pleca.
Si-a batut joc de tine si cineva te-a sfatuit sa-l ierti si sa-l accepti iar. Te-a inselat pentru ca nu i-a pasat de tine si nu mai avea nevoie de tine.
Ce a facut ca sa-l ierti? O scuza si un "te iubesc" fals nu rezolva nimic. Daca te iubea nu te insela, nu pleca la alta.

Ai grija alta data.

| pisicutzamik a răspuns (pentru h3r):

Bravo,imi place raspunsul tau doar ca fata nu accepta sfaturi bune decat pe cele :impaca-te cu el si din astea, treaba ei nu judecam pe nimeni orice om greseste dar ar trebui sa invete din greseli nu sa le dea curs sa se intample si altadatawinkingdar asta e fata face ce vrea asa cum i-am mai spus

| h3r a răspuns (pentru pisicutzamik):

Nu o sa dureze relatia. Oricum, pacat.
Tu ai grija de tine, si mentineti modul de a gandi.

Numai bine draga mea, somn usor.

| pisicutzamik a răspuns:

Daca te-a inselat nu te iubeste sigur! daca te iubea nu te insela! dar eu nu pot sa-ti spun sa te impaci sau nu cu el, este problema voastra si o rezolvati amandoi! Dar crede-ma daca te-a inselat o data te va mai insela si tot asa va veni si te va maguli ca te iubeste si sa-l ierti! Tu faci cum crezi! kiss

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru pisicutzamik):

Eu nu cred ca daca ai calcat o data stramb asta inseamna ca nu iubesti
se mai intampla multor persoane
poate si tu ai calcat stramb, sau poate vei calca si ai sa vezi
si mai ales ca exista vorba aia si este o vorba buna : barbatu gandeste cu "capul"
barbatul daca vine una aproape goala la el in camera si stie ca nu poate fi prins sunt 10% sanse sa o refuze big grin

| pisicutzamik a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Mai ai drepate a inselat, ok! dar acela care inseala o data va insela in continuare nu am avut parte de asa ceva sau poate iubitul meu a facut si nu am aflat nu bag mana in foc, dar cat de mult il iubesc daca aflu ca m-a inselat are deja "pa pa " de la mine, nu imi place sa fiu tinuta de "proasta" stii ce ziceti voi barbatii:ehh am inselat-o o data si m-a iertat o insel si a doua oara ca ma iubeste si ma iarta si tot asa pana o sa se sature el de ea si ii da papuciiwinking

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru pisicutzamik):

Eu zic din propria experienta, am inselat, a aflat si de atunci nu am mai facut-o pentru ca mi-am dat seama ca nu am de ce..si aia tot o p*** are..si sincer e si costititoare ca trebuie sa te intalnesti pe ascusc, un suculet, o maslina, o aluna...si pe criza asta nu se merita laughing

| h3r a răspuns (pentru pisicutzamik):

Asa te vreau!
Bine zis happy.

| pisicutzamik a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Ma bucur ca ti-ai dat seamalaughing

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru pisicutzamik):

Si eu ma bucurwinking

| pisicutzamik a răspuns (pentru h3r):

Pai asa este cum zic eu mai sunt si exceptii dar majoritatea baietilor/barbatilor asa fac cum am zis, dar daca esti imatura si crezi ca te iubeste chiar daca te inseala este problema fiecarei fete laughing

| h3r a răspuns (pentru pisicutzamik):

Mda, imi pare rau ca ii s-a zis asta mai sus, insa ma bucur pentru tine ca nu te gandesti sub nicio forma la a ierta aceasta greseala.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Multumesc pentru funda si sper ca veti trece peste, stiu sigur ca daca va iubiti veti trece peste, iubitiva mult, insa un lucru iti mai zic:acum sa nu crezi mereu daca ti se pare ceva suspect ca el te inseala, sau daca intarzie ca e cu vreuna..intradevar va fi greu sa recapeti increderea in el dar nu imposibil, bafta mersi

| DarkShadowOne a răspuns:

Eu l-as ierta in locul tau. Orice om are dreptul la o a doua sansa...

| pisicutzamik a răspuns (pentru DarkShadowOne):

A doua sansa se da in alte cazuri, orice femeie are orgoliul ei si nu vrea ca baiatul cu care sta sa-l imparta cu alta!