| anonim_4396 a întrebat:

Sal all am o pr de 15 ani eu am 16 iar in ultima vreme ea...cam a inceput sa vrea mai mult decat o prietenie o relatie mai exact iar eu am prietena care nu prea e potrivita pentru mine e mai.Cautatoare de bani laughing ce sfat imi datii sa o parasesc pe fata pe care inca e iubita mea si sa incep o relatie cu pr mea

5 răspunsuri:
| Lary23 a răspuns:

Pai nu e normal? in primul rand, tu simti ceva pentru "cautatoare"? laughing o iubesti? daca nu, iata ca acum ai ocazia sa intalnesti poate sentimente mai sincere din partea altei fete. daca ea are 15 ani si deja e "cautatoare", e grav.in al doilea rand, fata asta care zici ca ti-e prietena nu cred ca te-ar rani vreodata sau ca ar sta cu tine din vreun interes, tocmai ca va cunoasteti de mult timp si ca stii deja ca e sincera.eu zic ca merita sa incerci!winking

| babygyrl a răspuns:

Daca tu asta vrei incearca.Vezi ce sentimente ai tu pentru acea fata si atunci vei vedea ce faci. Daca ai zis ca ii plac mai mult banii sa caut un prost care sa o tina numai cu bani. In vremurile acestea mai mult fetele se uita la bani decat la baiat deci ai grija cu cine ai o relatie.
Daca tu crezi ca fata aia merita mai mult decat iubita ta incepe o relatie cu ea.Mult succes.

| paula90 a răspuns:

Asta cam e in obiceiul vostru al baietilor big grin nu te supara pur si simplu e adevarat. daca tu nu te simti bine cu actuala ta iubita iar cu prietena ta chiar tii bine atunci cred ca ar trebui s-o faci, pentru ca tot ce conteaza e sa-ti fie bine tie.si daca nici cu ea nu va fi ok atunci cauta alta, caci stii vorba ceea trebuie sa saruti multe broaste pina dai de fat frumos in cazul tau iliana consinzeana big grin
DECI E LAEGEREA TA
bafta

| Liviu3478 a răspuns:

Decat sa ramai fara bani mai bine prietena laughing
Dar esti sigur ca prietena aia vrea sa fii e cu tine?
Daca esti sigur poti sa faci miscarea asta. Oricum presupun ca cu prietena ta te cunosti mai bine mai demult etc... nu?
Dar vezi ca daca o sa fii cu pritena aceea sa nu cumva sa va fie cam rusine unu de celalat pentru ca pna acum ast fost doar prieteni big grin
Dar aici sper ca va descurcati...
Sper sa faci alegere buna. Bafta

| sallysirop a răspuns:

Tu ce iti doresti? daca tu crezic relati ta va merge mai bine cu prietena ta, alege-o pe ea... daca tu crezi ca merita ca o fata sa iti ia pielea dupa tina ramai cu iubita actuala tongue. mult succes... si gandeste-te bine ca sa nu fai o greseala.