| aproapeom a întrebat:

Sal all
vreau sa imi incep viata sexuala si nu stiu cum sa procedez...
vreau si eu niste sfaturi

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asteapta momentul potrivit sau du-te la sex pe bani. Stai pe curul tau pentru ca iti vine vremea si tie in viata asta.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nimeni nu s-a nascut invatat, asa ca, astepti varsta ideala si apoi treci la fapte.
O zi bunhappy

| Maioru a răspuns:

Aproapeom nu stiu ce esti,baiat sau fata? Oricum baietii sunt mai curiosi si nu prea pot sa-si infraneze pornirile,ar fi in stare sa o faca cu tot ce are un orificiu,spre deosebire de fete care sunt mai rezervate,mai timide, mai pudice si nu o fac decat daca simt siguranta, liniste, incredere. Oricum este bine sa nu te grabesti, sa o faci protejat si in siguranta.Rabdare,pentru ca ai toata viata inainte, acum trebuie sa ai alte preocupari, scoala in primul rand!