| geogi a întrebat:

Ce sa ii scriu in sms cum sa fac sa ma apropiu de el? Mentionez ca el este mai timid si nu as vrea sa se sperie voi ce sfaturi imi dati? plsss raspunde-ti cat mai multi

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu chiar te-ai îndrăgostit de el!
Intră direct în vorbă cu el, cu sms-urile riști să-l obosești. Și insistențele trebuie limitate nu obsesive.
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

"Hei.ma mai tii minte? happy"

| nicol20 a răspuns:

Ii trimiti dimineata un mesaj cu buna dimineata ii urezi o zi buna si sa aiba grija de el si ca il pupi.la amiaz ii trm iar si il intrebi ce face si ii spui sa aiba grija de el iar seara ii urezi noapte buna si somn usor. Sper sa te fi ajutat bafta

| tim a răspuns:

Deci nu-i poti spune direct te iubesc, o sa creada ca razi de el. ia-l usor,, mi-era dor sa vorbesc cu cineva si ma gandeam sa-ti scriu tie...asa ca-mi esti simpatic". apoi incet putin cate putin, scrii si alte chestii, si ii spui mai apoi ce vrei sa-i spui de mult. ca au operatorii de retele mobile sms-uri cu gramada. Succes!

Răspuns utilizator avertizat