| danim7 a întrebat:

Sal am 16 ani uitati ce vreau sa va spun pentru ca ma cam framanta gandul...azi a fost iubita mea pe la mine si noi am fost certati pana acum cateva zile cam 2 - 3 luni timp in care eu nu am mai facut sex deloc si azi a fost la mine si am stat in pat ce am stat ne sarutam etc. stiti si voi si cand am inceput sa facem sex nu stiu ce mi s-a intamplat si dupa 30 secunde - 1 minut aproximativ mi-am dat drumu si nu stiu dc...probabil ca nu o mai facusem de mult timp? puteti sa ma ajutati? Multumesc.

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi de ce n-aţi încercat şi a doua oară. Nu ai auzit de "al doilea număr"?!
Al doilea te-ar fi ţinut cu siguranţă mai mult şi astfel se simţea şi ea bine. Pun pariu că deşi te-a ţinut un minut te-ai simţit fantasticwinking.
Pe viitor mergi pe mai multe "ture" sau "numere", cum vrei să le numeşti şi astfel amândoi vă simţiţi cel puţin o dată bine.

Spor!

| asya a răspuns:

Da...Ai fost foarte infierbantat(excitat) cum nu ai mai facut de atata timp sex si s-a intamplat sa-ti dai drumul mai repede.Stai linistit, nu ai niciun fel de problema!

| ame_3387 a răspuns:

Sunt 3 raspunsuri... poate ca erai prea excitat, poate ca iti era dor de ea si cand ai vazut-o hormonii ti-au luat-o razna sau poate ca nu ai mai facut-o de mult. Doar la astea ma gandesc eu. Oricum sunt sigur ca tu stii raspunsul cel mai bine.