| danim7 a întrebat:

Sal deci azi a fost iubita mea la mine si noi am fost certati pana acum cateva zile timp in care eu nu am mai facut sex de 3 luni aproximativ iar azi a fost la mine si am stat in pat ne sarutam chesti de genu etc. si cand a venit momentul am rezistat doar 1 min nu stiu dc...pentru ca mi-am dat drumu pur si simplu nu in ea dar gandul care ma roade este ca inainte nu era asa repede...probabil ca nu am mai facut de mult timp? multumesc.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E din cauza abstinentei. NU trebuie sa te roada gandul, data viitoare sigur va fi mai bine.

| marsy a răspuns:

Da, probabil nu ai facut de mult timp. Acum te-ai eliberat! Pur si simplu nu te mai puteai retine!

| covexrobu a răspuns:

Era prea mare presiunea si supapa de supra-presiune si-a facut datoria si a eliminat surplusul de presiune laughing) rolling on the floor. Glumesc. Perioada respectiva a fost lunga si din cauza aceasta s-a intamplat si probabil erai prea excitat si prea concentrat pe fapt.

| Roby67 a răspuns:

Stai linistit, nu este o boala, este normal.

| dienuk a răspuns:

Problema ta e una de virilitate laughing)
de egoooo

nu e nimic rau in ce ti s-a intamplat tie, tuturor li se mai intampla, chill out!

| kristinutza a răspuns:

Da, e din cauza ca nu ai avut relatsii de mult timp.Nu e nimic strashnik... puteatsi prelungi dupa asta si era sa fie ok.Stai linistit.

| 32 a răspuns:

Nu ai mentionat nimic de perioada preludiului. daca a fost lunga e posibil sa fie si asta o cauza.In plus nu cred ca ar trebui sa iti faci griji in privinta asta.