| Yuris a întrebat:

Sal azi am facut sex cu prietena mea si am facut odata apoi mi-am dat drumu am facut neprotejat si apoi am mai asteptat ceva timp si am mai facut de vreo 2 ori dar nu mi-am dat drumu in ea ar putea ramane insarcinata daca am facut sex de 3 ori si in vrea 2 oare asa? ne protejat nimic dar nu mi-am dat drumu in ea doar ca am facut inca de vreo doua ori dupa prima partida si vreau sa va cer parerea. Dupa prima partida nu m-am dus la baie sa fac un dus ceva am mai asteptat ceva timp si iar am mai facut de 2 ori si as vrea sa stiu daca ar putea fii posibil sa ramana insarcinata

4 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

1.Invata sa scrii.
2.Sunteti inconstienti amandoi. Daca pana si ea e atat de proasta sa nu constientizeze riscul pe care si l-a asumat e clara treaba. V-a cedat si ultimul neuron.
3. Da. Sunt 27% sanse sa ramana insarcinata, daca era in acea perioada a lunii.
4. Da-mi adresa ta ca iti trimit eu o cutie de prezervative daca acolo in tara paielor nu aveti astfel de tehnologii.
5. Poate dupa ce citesti postul meu nu ai sa fii prost de 2 ori la aceeasi chestie.

| Yuris explică (pentru BaiatulAnonim):

Bai frate eu am pus o intrebare doar atat si nu am facut prost pe nimeni nu ti-a zis nimeni sa imi raspunzi nu e obligatoriu oricum mersi pentru tot chiar daca nu stii sa vorbesti frumos happy

Răspuns utilizator avertizat