| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Cum as putea sa abordez o necunoscuta la mall si sa intru intr-o conversatie?

6 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

O necunoscuta la mall. hmm. "Buna. Ce faci? Vrei sa te culci cu mine? "
Scuze cu atata am putut veni tongue.
PS : Nu te supara, intrebare neobisnuita, raspuns neobisnuit.
PS2 : Dar serios. Urmeaza-mi sfatul. Merge intotdeauna crede-ma.

Bine scuze. Pai mai intai o saluti si poti sa-i faci un compliment ( daca suna prea din filme pentru tine, nu o face tongue ). O intrebi daca sta prin apropiere si dupa cateva discutii de genul acesta o poti intreba daca vrea sa bea un suc cu tine sa va cunoasteti mai bine ( dar mai intai sa o intrebi daca are prieten, si daca nu, ii spui cum de nu are pentru ca e asa frumoasa ). Bineinteles nu 100% asa. Ceva de genul, ai prins ideea. Dupa suc o intrebi daca ar mai vrea sa mearga undeva mai tarziu sau ziua urmatoare si daca vrea, poti sa-i ceri numarul de telefon si de atunci incepe magia. Bafta.

| dddddadada a răspuns:

Ii cumperi un buchet de flori cu un biletel pe care scrii nr tau de tel. daca te suna sa-ti multumeasca inseamna ca merita atentia ta, daca nu da-o-n ---- mea!

| sebysebyca a răspuns:

Fura-i poseta sau telefonul mobil.macar sa nu o abordezi degeaba!

| Chriistos a răspuns:

Te duci si ii pui intrebarea asta.

| SweetyღGirl a răspuns:

Simplu.Cauta lucruri comune.Ex:oh, buna! scuze, si eu ma uitam la articolele sport.Tie iti place sportul? Ce practici?
Salut.Te previn sa nu cumperi acel produs...x a incercat si nu e de calitate.Nu e greu.laughing

| NimeniAltu19 a răspuns:

Dupa cum se vede esti cam tristlaughing si n-ai vreun prieten sau prietena. pacatlaughing