| DruggedCandy a întrebat:

Cum as putea sa incep o conversatie cu un tip thinking e dragut dar nu stiu cum sa...il abordezsad

Răspuns Câştigător
| neekole a răspuns:

Si eu am fost in situatia ta. Si vreau sa fiu clara. Daca iti place de el saluta-l intr-o zi. A doua zi te va saluta el. Daca nu te saluta a doua zi, atunci inseamna ca doar arata bine si nu e deloc dragut, sau poate are prietena. Daca esti foarte timida atunci nu stiu ce sa-ti zic. Si eu eram timida, si inca mai sunt, dar cand ma cuprinde acest sentiment ma gandesc in felul urmator: "Care e cel mai rau lucru care mi se poate intampla daca fac asta". Gandeste-te si tu. Care e cel mai rau lucru care ti se poate intampla daca il saluti? Cel mai rau ar fi sa nu te bage in seama. Dar deja face asta...asa ca ce ai de pierdut? Fundita?

3 răspunsuri:
| ioanaily a răspuns:

Poti sa-l abordezi, prin al intreba diferite lucruri happy, ai mai vb cu el? Daca nu este un pic mai greu, gaseste un prieten comun / prietena, ca sa vb cu elbatting eyelashes, Dar totusi nu`ti face iluzi cu el happy, dar incearca sa vezi, incercarea moarte n-are!

| Andu96 a răspuns:

Hehe, si eu sunt in aceeasi situatie(stati calm nu sunt gay)... Tre sa ai grija in primul rand cu ce tip vrei sa pornesti conversatia respectiva sau "abordarea". Daca nu-l cunosti si doar iti place cum arata...te poti izbi de un refuz destul de urat. Nu vreau sa te conving sa nu o faci, dar pur si simplu trebuie sa ai grija cu cine vorbesti, cum vorbesti si cel mai important sa nu iti faci sperante desarte! Sper ca te-a ajutat raspunsul meubig grin

| Pirkko a răspuns:

Eu l-as intreba ce marca de slip poarta. Usor, ce...