| 11122002 a întrebat:

Sal.Cum as putea sa-i dovedesc cuiva ca o iubesc prin a imi "deschide" ochii?

Răspuns Câştigător
| Ely1234567 a răspuns:

Poartă-te frumos cu ea, Când are nevoie și poți ajut-o. Arată-i ca îți pasa de ea fi atent cu ea. Scrie-i des nu aștepta să îți scrie ea happy

Răspuns Apreciat de Editori
| aninimă1515 a răspuns:

Cum te apropii de persoana iubita:
1. Fii atent cu ea(cand are o problema incearca sai fii alaturi, cand e fericita fii fericit impreuna cu ea, arata-i ca iti pasa).
2. Vorbeste cu ea(gaseste subiecte de discutie care sa va intereseze pe amandoi, arata-i ca aveti lucruri in comun dar fii atent nu o minti ca iti place ceva chiar daca nu iti place)
3.Arata-i ca e singura la care tii(nu flirtra cu alte fete doar ca sa vezi daca e geloasa ca altfel va crede esti disperat dupa o relatie)
4. ofera-i cadouri (nu cadouri scumpe dar cadouuri semnificative, nu in fiecare zi si nu farte des)
De exemplu:
Un trandafir(sau orice floare care sa-i placa) (O carte etc.)
5.Cand are nevoie de ajutor sau o favoare oferă-te sa o ajuti(astfel va vedea ca poate avea incredere in tine)
6. Fetelor le plac complimentele (incearca sa fii cat mai subtil dar nici atat ca ea sa nu inteleaga ce spui)
7. Fetele apreciaza cand te uti la ele la fel subtil si chiar daca crezi ca nu observa de fapt ele sunt atente la aceste lucruri.
Citeva reguli pentru a te apropia de persoana iubita:

1.Ia-o încet și nu lua decizii pripite.
2.Fii sineră cu ea, dar și cu tine.
3.Prieteni înainte de toate.(nu te grabi sa ii propui sa aveti o relatie mai intai deveniti prieteni buni)
4. Nu uita de viața ta!(nu te izola cu ea de ceilalti din jur)
5.Ai încredere în instinctele tale (daca simti ca ceva nu e in regula abordeaz-o intr-un alt mod, dar daca simti ca evoluati continua tot asa, mai pe scurt fa ceea ce crezi ca e bine)

5 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

Trebuie sa-i deschizi ei ochii, nu tie! Sa te vada pe tine ce simti fata de ea! Tu nu poti sa-ti deschizi decat inima (si portofelul).

| Ely1234567 a răspuns:

Mulțumesc pentru fundă și sper sa te ajute ceea ce am scris happy

| aninimă1515 a răspuns:

Sper ca ti-am fost de ajutor!?

| barabuleharlau a răspuns:

Din proprie experienta, fetelor le plac baietii cu ochii inchisi