| anonim_4396 a întrebat:

Sal,cum credeti ca as putea sa ma infiltrez printre fete laughing,ca am observat ca numai un pic daca vorbesc cu ele sau ma vad, imediat se baga in seama cu mine,si nu pare ca le displace sau ca le-as deranja cu ceva,ba din contra, chiar azi mi-a zis una ca is bunoclaughing, desi nu ne-am mai vz niciodata.Deci cum as putea eu oare sa incerc sa ma imprietenesc cu ele,ca asa cu prietenii nu prea mere, sa-mi faca ei cunostiinta si din astea, trebuie altceva... Ceva idei? big grin

4 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Pai ce mai vrei daca deja te plac? Fa tot ce iti trece prin cap, invita-le la suc, jucati-va carti...cu timpul o sa te plangi iar pe aici ca se dau prea multe la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banu' e la putere fratemeleuwinking

| Unlocked a răspuns (pentru anonim_4396):

Am si de aialaughing, da nu vreau sa steie una cu mine doar ca am bani, ca atunci o ia mama drecu.Si nici nu vreau ca asta sa fie un atu.

| anonim_4396 explică (pentru Unlocked):

Numai de fatada frate, daca o sa-ti spun ca fetelor le plac baietii inteligenti, cei care se imbraca si se compoarta decent si care sunt atenti, nu o sa ma crezi laughing
Daca una ti-a zis ca esti bunoc de ce nu ai intrat in vorba cu ea?