| Unlocked a întrebat:

Sal,deci eu chiar nu inteleg fetele astea...totusi ele ce doresc de la un baiat? Ca din cate vad orice ai face oricum ai fi tot nu e bine,ca numai inteleg nimic,nu beau,nu fumez,nu umblu in cluburi,nu ma droghez,sunt un tip foarte linistit si la locul lui,am simtul umorului bine dezvoltat,chiar nu conteaza toate astea? Nu stiu ce sa zic dar sincer ii foarte frustrant pentru mine sa fiu asa cum sunt, si sa fiu asa de neinteresant pentru nicio fata,pe cand altii total opusul meu au bine mersi relatii cate vor. Poate sunt eu prea urat, oricum mie nu-mi place deloc de mine, nu ma simt ok deloc in pielea mea. Ceva sfaturi?

37 răspunsuri:
| Katty2013 a răspuns:

Pe unele fete le atrag baietii mai vulgari mai rai, dar pe mine de exemplu ma atrag baietii linistiti dar si care stiu sa ma apere

| SadBoyForever a răspuns:

Si eu sunt in postura ta deoarece pana la varsta pe care o am in prezent de 21 de ani nu am avut vreo prietena, nu am tinut niciodata de mana o fata, nu am imbratisat vreuna si sincer ma apuca tristetea doar cand ma gandesc la asta, eu unul care nu am avut vreo prietena pana acum nu stiu ce sfat sa-ti dau insa imi pare rau de situatia ta deoarece stiu cum este sa nu ai prietena, iti urez mult succes poate si eu si tu vom avea intr-o buna zi norocul de a cunoaste vreo femeie, eu unul insa aproape mi-an pierdut speranta deci.

| SadBoyForever a răspuns (pentru Cristiann25):

Esti un b0u

| Cristiann25 a răspuns (pentru SadBoyForever):

De ce imi zici asta? Din cate vad mai sus la 21 de ani n-ai avut nicio prietena! Vai de capul tau.Eu m-am saturat de ele si tu te-ai lasat deja de meserie!laughing Oameni prosti care comenteaza din spatele unui calculator.Sa mi-o zici fata in fata ca iti pui placa apoi.

| SadBoyForever a răspuns (pentru Cristiann25):

Te avertizez sa ai grija cum imi vorbesti, ca nu esti Dumnezeu, nu imi este frica de tine smecher virtual

| alexalx1234 a răspuns (pentru SadBoyForever):

Si eu sunt in aceeași situație. Dacă nu ești un culturist plin cu bani nu se uită nici curca la tine sad

| Mosotti a răspuns (pentru Cristiann25):

Si de unde sti ca nu pui tu placa?!