| Tzucu a întrebat:

Sal din nou! big grin

Cum sa procedez "sa-i spun ca-l plac" daca mno el chiar nu are tupeu asta laughing si se tine dupa mine...
Eu ma gandesc intr-un fel. ca poate i este rusine pentru ca sunt colegii cu noi in clasa, si suntem colegi sti?
si mno
poate de aia i se pare putin >:"
big grin
dar mno... eu ma gandeam sa-l trag deo parte undeva laughing sau. cand intra profu eoo sa-l tin afara ...si sa vb cu el, ca sincer doar asa as putea
ce ziceti? :*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La baiatul pe care-l plac, aveam aceeasi problema, era si mai e timid. Si eu sunt putin dar intr-o zi mi-am facut curaj si i-am zis ca il plac de fata cu toti colegi, si mi-ai spus ca si el pe mine.Mai ramane sa ne cunoastem. Vorbim zilnic la telefon.
Bafta si spune-i pana nu e prea tarziu.

Ceau. >big grin

2 răspunsuri:
| Tzucu explică:

Dau funda big grin

| asdf123456123456 a răspuns:

Ce urat.