| xxx_8968 a întrebat:

Luna trecuta un baiat m`a intrebat daca as vrea sa stau cu el. i-am spus mai ca vreau sa ne cunoastem mai bine... urmatoarele 2-3 saptamani vobeam pe mess mai mereu, insa de saptamana trecuta nu am mai vorbit. el nu a mai intrat pe mess si chestii de genu.azi a intrat pe mess dar nu m`a bagat in seama. ce se intampla?:S

2 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Pai poate ca avu ceva treba si nua vu timp lasa-l si vezi ce se petrece poate ca vrea sa te lase sa te gandesti la intrebarea lui

| adRiaNOO a răspuns:

Cred ca s-a saturat sa astepte dupa tine. daca tii la el arata-i asta.sau poate si-a gasit pe altcineva:-s:-s:-s.pararea mea spune-i ce simtibig grin. funda?